gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Çalışan gazeteciler günü 2012

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Çalışan gazeteciler günü 2012 10 Ocak çalışan gazeteciler günü  Sevgili Melek'lerim bu gün 10 Ocak çalışan gazeteciler günü ve bizde bu günün anlamı önemi hakkında merak edilen tüm bilgileri, sizlerle paylaşıyoruz :)


  [​IMG]  Bugün çalışan gazeteciler günü, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü 2012 Çalışan gazeteciler günü 1961 Anayasasında gazeteciler lehine yeralan hükümlerden sonra Çalışan gazeteciler bayramı olarak kabul edilen ancak 12 Mart 1971 askeri darbesinden sonra bu hakların bir kısmının geri alınması üzerine 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü olarak değiştirilmiştir.Gazeteciler Günüyle, basın organlarının yayın yapma ve halka bağımsızca haber verme özelliğine dikkat çekilmesi amaçlanmaktadır.

  52. çalışan gazeteciler günü
  Meclis Başkanı Cemil Çiçek, gazetecilerin toplum için taşıdığı önemi vurgulayarak "Toplumsal bilinçlenmede katkı sahibi olan gazeteciler, aynı zamanda demokrasimizin standartlarının yükselmesini de sağlamaktadır " dedi.
  Çalışan Gazeteciler Günü'nün 52. yılında, üstlendikleri görev itibariyle kamusal denetim işlevi de gören gazeteciler için, "Zamanın canlı tanığı olan gazeteciler, kalemlerini tarafsız, özgür ve halkın yararına kullanabildikleri ölçüde dünyanın daha yaşanabilir hale getirilmesi için hizmet verebileceklerdir." dedi.

   
Çalışan gazeteciler günü 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Babalar Günü Tarihi

  2012 Babalar Günü Tarihi

  2012, babalar günü, ne zaman, tarihi, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu sene babalar gününü geçeli fazla olmadı ama biz size önümüzde ki sene babalar gününün hangi güne denk geldiği bilgisini vermek istiyoruz melekler :) 2012 Babalar günü,17 Haziran'a denk geliyor,ufak ufak para biriktirmeye başlamak lazım :D:D
 2. 2012 Babalar günü tarihi

  2012 Babalar günü tarihi

  2012 Babalar Günü ne zaman Babalar Günü Ne zaman 2012 2012 yılında babalar günü ne zaman diyen misafirimiz için ve tüm melek'lerimiz için babalar günü tarihi 2012 yılı hakkında bu konumuzda bilgi sunuyoruz Melek'ler:) 2012 Babalar Günü Ne zaman kutlanır ----> Haziran Ayının 3. haftası Babalar günü olarak Kutlanır. Bu Yıl 19 Haziran 2012 Salı günü babalar Gününü Kutlayacağız.
 3. 10 Ocak çalışan gazeteciler günü

  10 Ocak çalışan gazeteciler günü

  Arkadaşlar 10 Ocak çalışan gazeteciler günü hakkında bilgi istiyorum
 4. 2012 Hicri yılbaşı günü

  2012 Hicri yılbaşı günü

  hicri yılbaşı 2012 hicri yılbaşı ne zaman Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Hicri yılbaşı ne zaman?" diye merak eden tüm sevgili misafirler, bu yazımızda hicri yılbaşı hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıma sunuyoruz. Hicretin gerçekleştiği yıl, hicri takvimin birinci yılı olmuş ve senenin ilk ayı olan Muharrem ayının ilk günü de yeni yılın başı sayılmıştır. Müslümanlar...
 5. Çalışan Kadınların En Güzel Günü Pazartesiymiş....

  Çalışan Kadınların En Güzel Günü Pazartesiymiş....

  Çalışan Kadınların En Güzel Günü Pazartesi Çalışan Kadınların En İyi Günleri Aslında sorduklarında bence hafta sonundan sonra işe başlamak zor olduğu için Pazartesi en sevilmeyen gün seçilmesi gerekirken tam tersi çıkması beni şaşırttı..Demekki çalışan kadınlar ilk iş günü daha bir özverili ve özen gösterip işe başlaıyorlar... Çalışan kadınların en güzel günü pazartesi Yapılan...

Sayfayı Paylaş