Çalışan Kadınlar Fan Club

ay bu resim bana çok benziyo kız evliyim 1tane kızım var vede çalışıyorum meleklerede takılıyorum işyerindeyken ama çok zorlanıyorum evli,çocuklu çalışmak gerçekten çok zor allah yardımcımız olsun allahtan benim eşim bana çok yardımcı allah ondanda razı olsun..odan hayırlı olsun canım emeğine sağlık

ben çalışıyorum ama şimdilik bi bebişim yok.düşünmüyoruz.işallah ilerde olur.çalışan bayanlar için en önemli ona yardımcı olan bi kocasının olmasıdır.aşkımmmm benim bu konuda hakkını yemem asla.

Çalışan melekler, iş hayatında en çok zorlandığınız şey nedir? İş hayatı nasıl etkiliyor ev yaşamınızı ya da sosyal ilişkilerinizi? İşinizden memnun musunuz? Hadi biraz bilgi verelim birbirimize...

ben özel bi $irkette Personel Müdür olarak calisiyorum ama Para i$leride bende. yani baya yogun calisiyorum.

i$ hayatimda sorlanmiyorum aslinda, Kendime ayit buyük bi odam var, Patronum cok iyi bi dediyim iki olmaz. aslinda kendimin patronuyum kari$an göü$en yok.
ve en güzeli evime sadece 3 dk. uzakliklta.
amaaa....
Sürekli oturmak insani cok yoruyor, eve gelince hemen yemek yapip yiyiyorum ve dinleniyorum... calisiyorum diye misafir falanda gelmiyor... Sosyal hayat yani... hafta sonlari oluyor anca ( Oldugu kadar :)).

ama gercekten i$imi cok seviyorum. Bebekte planda var... insallah ikisini birden idare edebilirim...

Geri