Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bana acil olarak, çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım lütfen yardımcı olun.

Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayar anketi yapalım mı?

bilgisayar anketi yapalım mı?

1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; http://www.meleklermekani.com/komik-yazilar-duvar-yazilari/131631-bilgisayar-anketi-yapalim-mi.html#post274317 3. Internet erişimi olmadığı icin annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti çekip "Hayır, bilgisayar yatağa giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanızın...
  2. Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri, düzenlemiş olduğumuz fotoğraf yarışmasının katılımcılarının çekmiş olduğu fotoğraflar rastgele olarak oylarınıza sunulmuştur. Konu içerisinde görmüş olduğunuz resmin başlığını yukarıdaki ankette işaretleyerek oy kullanmanızı rica ediyoruz. Fotoğrafların numaraları hemen sol üst köşelerinde yazmaktadır. ÖNEMLİ: 11. ve 12. Fotoğraflara oy verecek olanlar...
  3. Nikah Masası Anketi :)

Nikah Masası Anketi :)

Çok sevip dostça ayrıldığınız sevgilinizin düğününe gider misiniz?
  4. 2.Dekor Yarışması Anketi

2.Dekor Yarışması Anketi

2.Dekor yarışmamız sona erdi arkadaşlar...Birinciyi herzaman olduğu gibi yine sizin oylarınız belirleyecek... Katılımcıların resimleri karşınızda... 1.Resim 2.Resim 3.Resim 4.Resim 5.Resim 6.Resim NOT:Anket 16.05.2011 tarihinde kapanacaktır.
  5. deneme anket

deneme anket

deneme deneem denemeeeben cemoşş :D:D cemoş ben :D:D

Sayfayı Paylaş