1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Çalışma ile ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çalışma ile ilgili sözler çalışmayla ilgili komik sözler çalışmak ile çalışma sözleri çalışmakla Çalışmak ile ilgili sözler arıyorsanız eğer sizler için çalışmayla ilgili en güzel ve en özlü sözleri veriyorum=)

# Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir GGracian

# Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur Necm Suresi:39

# Çalışanlar, kötülük düşünmeye vakit bulamazlar Çalışmayanlar ise, kendilerini kötülükten kurtaramazlar HzAli ra

# Çalışıp da tevekkül etmek, bir yere çekilip ibâdet yapmaktan hayırlıdır Abdullah Bin Menazil

# Çalışma; sıkıntıyı, kötülüğü ve yoksulluğu uzaklaştırır Andre Maurois

# Çalışma uçup gidebilen bir alışkanlıktır; bırakması kolay, yeniden başlaması zor bir alışkanlık Victor Hugo

# Çalışmak hayat, düşünmek ışıktır Victor Hugo

# Çalışmak, herşeyi fetheder Virgil

# Çalışmak bizi şu üç büyük beladan kurtarır: Can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar ve yoksulluk Voltaire

# Çalışmayana Allah yardım etmez Sophokles

# Dertler için tek bir deva vardır; dünyanın bütün ilaçlarından iyidir; çalışmak Dale Carnegie

# Dolaşan köpek açlıktan ölmez Prosfer Merimee

# En büyük makam, en büyük hak çalışanlara ait olacaktır Atatürk

# Gençliğe üç öğüdüm var: Çalışın çalışın çalışın Otto Von Bismark

# Hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, yarın ölecekmiş gibi de ahiret için çalış Hadis-i Şerif

# İçinde çalışma olmayan hayat suçtur İçinde sanat olmayan çalışma ise vahşiliktir Victoria

# İnsan, ancak çalıştığını kazanır HzMevlana

# İnsan çalışmadıkça ne yapacağını kestiremez Hamilton

# Önce çalışın sonra dinlenin APuşkin

# Paslanacağına yıpranın Cumberland

# Sakın oturduğunuz yerden "Allah'ım rızkımı ver" deyip durmayın Gökten ne altın yağar, ne de gümüş HzÖmer ra

# Sıkı bir çalışmanın yerini hiç bir şey alamaz Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir Thomas Alva Edison

# Taşlar değil, yapılan işler anıtları meydana getirir Motley

# Yuvarlanan taş yosun tutmaz Syrus

Çalışma ile ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ticaret ile ilgili sözler

Ticaret ile ilgili sözler

ticari sözler ticaret ile ilgili sözler ticaretle ilgili ticaret sözleri ile özlü Ticaret ile ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için ticaret ile ilgili güzel ve anlamlı sözler buyrun arkadaşlarım=) * Bir malı, kusurunu söylemeden satmak, hiç kimseye helal olmaz Malın bu kusurunu bilene de, onu söylememek helal olmaz Hadis-i Şerif * Ticarete devam edin Çünkü rızkın onda dokuzu...
  2. Rüya ile ilgili sözler

Rüya ile ilgili sözler

rüya ile ilgili sözler 2012 Rüya ile ilgili güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda fıstık gibi sözler sunuyoruz size Melek'ler. Er kalkan işine; geç kalkan düşüne Biz uyuyunca rüyalar uyanırlar /Grillparzer En mutlu düşten daha mutludur uyanmak/ Bernard Shaw Rüya, gecenin akvaryumudur/Victor Hugo Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri...
  3. Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler arıyorum umarım siz bana bu konuda yardımcı olursunuz kızlar
  4. Hayat İle İlgili Sözler

Hayat İle İlgili Sözler

Hayat İle İlgili En Güzel Sözler Hayat İle İlgili Kısa Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda hayata küsen ya da isyan eden tüm arkadaşlarımız için hayat ile ilgili güzel sözler sunuyor ve hayatla ilgili özlü sözleri paylaşıyoruz. Unutmaya çalıştıklarımız asla unutamadıklarımızdır. İnsan hayatının dörtte üçünü yapacağı şeyleri istemekle geçirir. Olmak istediğin insan, yapmak...
  5. Ankara ile ilgili sözler...

Ankara ile ilgili sözler...

Ankara ile ilgili sözler... Hey gidi Ankara hey, Beni de benzettin ya kendine. Astın suratımı, resmileştirdin beni Bedirhan Gökçe Ayazınla Beni Tehdit Etme Ankara, Hayallerimi Yaksam Ağustos'u Yaşarsın... Ankaralı olmak : AYAŞ'ta kapama yemek ardından içmecelere gitmek. BEYPAZARI Hıdırlıkta seyre dalmak,Höşmerimden lezzet almak NALLIHAN'da ava çıkmak ,çayırhandan kömür almak...

Sayfayı Paylaş