Çalışma masalarında modern görünümlere yer açın

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çalışma masalarında modern görünümlere yer açın
Çalışma odası dekorasyonları her zaman titizlik gösterdiğimiz konulardandır. Çalışma odası dekoru nasıl yapılır sorusu ile baş başa kaldığınızda odanızın genişliği, ekonomik bütçeniz, oda renginiz, zevkleriniz, odayı kim için dekore ediyorsunuz gibi sorularla karşı karşıya kalırsınız. Çalışma odalarında en önemli tercihimiz olacak olan çalışma masaları ise oda görünümlerinde harikalar yaratabileceğiniz seçimleriniz arasında kendini gösterebilecektir.

13-Julie-Witzel.jpg


Modern görünüme sahip bir odanız varsa son derece şık görünüme sahip alt ve üst resimdeki tarz bir seçimde bulunabilirsiniz. Üst resimdeki çekmecelerin küçük ve işlevselliğe yanıt verişi ile masa üzerinde yer alması ihtiyaç durumunda elinizin altında eşya elde etmenize yardımcı olabilecek bir tercih olacaktır. Kitaplar, kalemler, .çalışırken lazım olabilecek zımba, delgeç gibi ihtiyaçlarınıza bu masada yer bulabilirsiniz.


Alt resimdeki model ise biraz daha modern bir görünüme sahiptir. Biblolarınıza yer açtığı gibi tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz dolabı kapaklı şekilde karşınıza çıkarabilecek bir çalışma masasıdır. Bilgisayarınızı yerleştirebilme özgürlüğünüzün olduğu bu modelde ihtiyacınız olabilecek masadaki alan genişliğini kolay bir şekilde elde edebileceksiniz.

226504028_0.jpgcoral-masa-beyaz-ceviz.jpg


Bol raflı seçenek arayanlar için ise üstteki model ahşap sıcaklığı ile birlikte odanıza kurulmaya hazır versiyonu ile karşınıza çıkmaktadır. Kitap sayınız arttıkça bu tarz bir çalışma masası kullanımı ihtiyacınız olabilecektir. Küçük aile fotoğraf çerçeveleri, bibloları, küçük kitap ve defterler ile masalarınızda estetik etkiler yakalayabilme ayrıcalığınız olabilecektir. Farklı deniz araçları ve çerçevelerle süslenen üst çalışma masası örneği işlevsel bir ürün olarak dileyen için ofis dekorasyonunda da tercih edebileceği bir tasarımdır.

Modern-Çalışma-Masası-Modelleri-5.jpg


Seneler geçse de çalışma masasında benzer tasarımlar karşımıza çıkabilmektedir. Benzer form kazanmış ürünler, raflar, farklı yöne çevrilen sabit görünüme sahip eşya koymaya yarayan bölmeler ile çalışma masaları son derece estetik etkiler kazanmaktadırlar. siz de çalışma odası dekorunuza yeni anlamlar yüklemeye hazırlananlardansanız eski moda çalışma masası modelleri koleksiyonlarından bile faydalanarak fonksiyonel görünüme yer açabilirsiniz.

side-masa-beyaz-ceviz.jpg


Pek çok kişinin bilgisayarına yer açtığı bilgisayar masası tipindeki modeller de çalışma odanız için tercih edebileceğiniz seçenekler zinciri arasındadır.
 

Benzer İçerikler

LaViNYaM
Cevaplar
3
Görüntüleme
3K
ayça aydın
A
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
540
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst