1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cam ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cam ayakkabı modelleri şeffaf ayakkabı modelleri burada arkadaşlar. Siz hiç camdan ayakkabı gördünüz mü? Peki giyer misinizi? :) Sevgili Melek'lerim, ilginç ayakkabı tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. İçi dışı bir olmak güzeldir ama bakalım bu ayakkabılarda da güzel olacakmı:D 2012 Ayakkabı Modasında şeffaf camdan ayakkabılarda yer alıyor Melek'lerim. "Aa yok ben camdan ayakkabı giymem, ayağımda kırılır" demeyin, eminim ki bildiğimiz o camlardan değildir:) Bana külkedisi'nin ayakkabılarını hatırlattı bu cam ayakkabılar:D Bakalım sizlerede külkedisini hatırlatacak mı ya da neyi hatırlatacak:) Buyrun hepbirlikte görelim :)
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

ayşegül yusuf bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    BUNLAR GİYİLİYORMUYMUŞ ACABAAA :hihi: benlik değillmiş:D:D bir kaldırımdan hızla atladığında kırılmazmı bunlar :D:D ayy hahaha

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    KOmik olmuş camdan ayakkabı :D:D

4. rizeli

rizeli Forum Okuru

5. ayşegül yusuf

ayşegül yusuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. ayşegül yusuf

ayşegül yusuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ılk ve ortadakı cam ayakkabılardan bırını almak ıstıyorum ama nasıl sıparıs verıcegımı anlayamadım bana yardımcı olurmusunuz bana ıletısım Numarası verebılır mısınız

Cam ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cam masa modelleri

Cam masa modelleri

cam masa modelleri cam masalar yemek masası modelleri yemek masası masaları Evinize yeni yemek masası almak isterseniz cam masalar çok asil ve hoş duruyolar:)
  2. Cam çaydanlık modelleri

Cam çaydanlık modelleri

çaydanlık modelleri cam çaydanlık modelleri cam paşabahçe cam çaydanlık, modelleri, değişik çaydanlık modelleri, çaydanlık modelleri cam, muhteşem çaydanlıklar burada arkadaşlar. Çay keyfinizi ikiye katlayacak muhteşem şıklıkta ki ve sıradışı cam çaydanlık modelleri sizler için geliyor Melek'ler:)
  3. 2012 Cam balkon modelleri

2012 Cam balkon modelleri

2012, cam balkon, cam balkon modelleri, cam balkonlar, cambalkon cesitleri burada melekler Merhaba Melekler, Modern yaşamın vazgeçilmezi haline gelen cam balkonlar, evlerin güzelliğine güzellik katıyor. Balkonunuzu hem yaz hem de kış boyunca rahatlıkla kullanabilmek için cam balkonlar ideal. Açılıp kapanabilme özelliğiyle yazın açık kışın da kapalı olarak kullanabilirsiniz, Alta doğru...
  4. Buzlu cam modelleri

Buzlu cam modelleri

Buzlu cam modelleri Desenli cam Sadece ışık girsin, kimse bizi görmesin istiyorsak tercih ettiğimiz cam türüdür buzlu cam. Buzlu cam deyip geçmemek lazım o kadar çok desen alternatifif vardı. Eğer benim gibi titiz bir insansanız buzlu camı bile araştırmadan almazsınız:baby: Fikir olması açısından size bazı buzlu cam örnekleri eklemek istiyorum. işte benim favorim bu.
  5. Cam tuğla ile ev dekoru

Cam tuğla ile ev dekoru

Ev dekorasyonunda yenilik yaratmak isteyenler; değişimde inşaat pisliği ile uğraşmak istemeyenler haydi buraya. Odalarınızda bölmeler ile daha farklı kullanım alanları yaratmak istiyorsanız cam tuğla uygulama tasarım modellerinden faydalanabilir; her oda dekorasyonunuzda bu model uygulamasından faydalanabilirsiniz. Cam tuğla modelleri ile odalarınızı bölebileceğiniz gibi farklı alanlardaki...

Sayfayı Paylaş