cam kırıklıkları toplamak

SEVDAARSLAN

Yeni Üye
Üye
cam kırıklıkları toplamak
rüyada cam kırıklarını toplamak rüyada cam kırıkları toplamak kırığı yemek kırıkları görmek
Rüyamda bir masada eski erkek arkadaşımın arkadaşlarıyla oturmş yemek yerken cam birşeyler kırılıyor ben kırıyorum tam toplarken eski erkek arkadaşımın arkadaşı ben toplarım diyor ve bana yardım ediyor yerden alıp elime koyuyor o anda yanımda eski erkek arkadaşım beliriyor ve bana eskisi gibi sıcak, candan ve ilgili davranıyor hatta öpüyor bile öptükten hemen sonra uyanıyorum

rüya yorumlayabilen varsa yorumlarsa sevinirim şimdiden teşkür ederim

cam

eski erkek arkadaşınız sizin hakkınızda bazı cinsel konuda işler yapmakta ve erkeke arkadşınız yaptığı işler sizin tarafınızdan bozluyor cam kırıkları asılsız işlerdir... erkek arkadşınızın arkadaşıda erkek arkadşınızla arkadaşı arasında bir sorun var ve o arkadaşı eski erkek arkadaşınızını haksız bulur sizi haklı buluyor ve eski erkek arkadaşınızla bir kaç tartışma gibi sorunlar başlatıyor.. camları toplanması ise eski erkek arkadaşınız sizin hakkınzda cevirdiği bazu işleri kanıtlıyor alnene arkaşına kanıtlıyor ilgi alaka ise tamamen şeytanidir tabi öpücükte.. şehvettir. eğer eski erkek arkadşınızla cinsel anlamda bazı şeyler yaşadıysanız dikkatli olunuz...

Geri