Cam rende ile neler yapabilirim siz neler yapıyorsunuz?

B

Babyimm

Forum Okuru
Cam rende ile neler yapabilirim siz neler yapıyorsunuz?

Cam rende ile neler yapılır melek kadınlar kulübü cam rende ne için kullanılır forum'da.​

Kızlar cam rende nerelerde kullanılır? Bebeğim için meyve püresi yapmak için kullanabilir miyim? Sizde cam rende kullanıyor musunuz mutfakta? Cam rende ne için kullanılır neler yapıyorsunuz acaba? Diğer metal rendeleri sağlıklı bulmuyorum ben. Cam rende ile bebeğim için özellikle daha sağlıklı şeyler yapabilirim galiba.

Merhabalar
Cam rendeyi ben en çok bebeklerim varken kullanmıştım hatta o zaman almıştım ilk kez. Cam rende dediğiniz gibi sağlıklı metal rendelere göre en azından. Ceviz rendeleyebilirsiniz, meyve püresi hazırlayabilirsiniz ve daha fazlası. Cam rende aldınız mı bilmiyorum ama şekil olarak adı üstünde camdan üretilmiş, orta kısmında pütürlü tümsek bir kısma sahiptir. Çevresi ise oyuk oval biçimlidir rendelediginiz şeyler o oyuk kısma dolar. Hatta size bir görsel de atayım ne olduğunu tam olarak anlarsınız.

images (4).jpeg

Cam rende ile özellikle meyve pure haline getirirdim ama sebze de rendeleyebilirsiniz. Ceviz filan da rendeleyebilirsiniz. Özellikle hala kullanırım ki sarmısaga bıçak metal şeyler sürmemek için de cam rende ile rendelerim direkt olarak. Dilerseniz aşağıdaki linkten "sebze çorbası ve püresi" bunu da cam rende ile yardımı ile öğrenebilir yapabilirsiniz.

Geri