Çamaşır deterjanı tavsiyesi

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Çamaşır deterjanı tavsiyesi
Çamaşırlarımız her zaman tertemiz olmalıdır. Hijyene önem veren bir bayansak bu konuya özen gösteririz. Önem verdiğimiz konular arasında yer alan hijyen hususu için çamaşırlarımızın temizliği için deterjan seçimimize özen göstermeliyiz. Jel ya da toz formdaki pek çok deterjan arasından gerçekleştireceğimiz tercihlerimizle çamaşırlarımızda ekstra hijyen elde edebiliriz.
9611824824370.jpg

Jel formdaki deterjanlar arasında yeni nesilin tercihi olabilen deterjanlardan yana tercihlerde bulunabiliriz. Persil Premium jel teknolojisiyle çamaşırlarınızda ekstra hijyen elde edebilirsiniz. Leke çıkarma gücü yüksek olan Persil Premium jel teknolojisi birçok sıvı formdaki deterjanlardan daha kaliteli hijyen sunacaktır. 4 haftaya kadar süren ferahlık etkisini parfüm gücüyle ortaya koyan Persil Premium jel hem koku hem de görünümüyle farkı keşfetmenize yardımcı olabilecektir. Giysilerinizde kusursuz temizlik gerçekleştirebilme hususuna değinen bu ürünü kullanarak önceki tercihinizle arasındaki farkı keşfedebilirsiniz.
12038756_1687214911511634_4917343280268839679_o.jpg

Son zamanlardaki çamaşır deterjanları arasında kimyasallardan arınarak üretimi gerçekleştirilen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan Eti Matik bor temizlik ürünü petrol ve türevlerinden sıyrılmış haliyle birçok kişinin tercihi olmayı başarmış ürünler arasındadır. Üstün performans gücü ve sağlığa- çevreye duyarlı oluşuyla denemek için seçebileceğiniz bir deterjan türüdür. Temizleme görevini deterjan içeriğinde yer alan yüzey aktif maddelerle, köpük düzenleyiciler, güçlü temizleyiciler ve enzimlerle gerçekleştirebilen toz deterjan banyonuzda yer alabilecek bir seçimdir. Kirin yüzeye yapışmasını önleyen fonksiyonu ile hijyen kendiliğinden hissedilebilecektir.
34642802.png

Sıvı deterjanların emilimi daha kolay olur ve tortu bırakmayan sonuçlar sağlar. Bu sebeple daha çok tercih edilir. Kirli çamaşırlara nüfuz etme hızı da yüksek olduğundan çamaşırlarınız tertemiz olacaktır. Yumuşatıcı tercihi olarak da birçok bayana tavsiye edilebilecek Vernel, Yumoş ya da Bingo tarzı ürünler tavsiye edilebilmektedir. Şu sıra gelişen teknolojiyle beyazlar, renkliler ve siyahlar için ayrı deterjan kullanımları yaygınlaşmaya başlamıştır. Beyazlar için eskilerin tabiriyle omo marka deterjan kullanımını gelenekselleştirenler bulunmaktadır. Leke çıkarıcı etkisini gösteren ürünlerde vardır. Kimileri leke çıkarıcı kullanımlarda bulunarak çok kirli çamaşırlarını daha temiz yapma peşinde seçimde bulunabilmektedir. Persil –renklilerde- ve Ariel- beyazlarda- leke çıkarıcı etkileri ile banyolardaki yerini alabilmektedir.
OMO_Product_1140x830-02.jpg
 
Üst