Camdaki kız Nalan gerçek hayatta kim olduğunu bilen var mı?

• Konbuyu başlatan Angarabebesiyimmm
  • Başlangıç tarihi
A

Angarabebesiyimmm

Forum Okuru
Camdaki kız Nalan gerçek hayatta kim olduğunu bilen var mı?

Camdaki kızın hikayesi melek kadınlar kulübü camdaki kız nalan gerçekte kim forum'da.​

Arkadaşlar camdaki kız kitabını almadım henüz dizisini izliyorum bir Ankaralı olarak da oradaki karakterlerin gerçek isimlerini gerçek kişileri çok merak ediyorum ben. Siz de merak etmiyor musunuz? Nalan gerçekte kim acaba? Rafet koroglu gerçek hayatta hangi zengin iş adamı çok heyecanlı Ankara'dan böyle bir hikaye çıkmış olması bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Merhabalar
O diziyi ben de izliyorum ayrıca camdaki kız kitabını da 2 kere okudum o kadar hoşuma gitti ki yani bir kere ile yetinmeyip ikinci kez kitabı okudum Hayriyi Rafet bey'i nalanı sedat'ı hepsini yakından tanıyorum ama tabii ki bu isimler belki de takma isim olabilir çünkü biliyorsunuz psikiyatri de doktorlar ve hastalar arasındaki bilgiler saklı tutulmakta ki Gülseren budayıcıoğlu da zaten bu kitabı yazarken olayın kahramanlarından izin almış olmalı diye düşünüyorum. Hele bir de Ankara'nın en zengin ailelerinden biri ise kitapta konusu geçen aile mutlaka isimler kesinlikle değişmiştir diye düşünüyorum bu benim fikrim. Kitapta camdaki kız hakkında nalan'ın mimar oldu bir süre İstanbul'da da yaşadıkları söylenmekte. Maalesef ki olayın gerçek yüzünde acı bir durum var nalan'ın babası dediği kişi aslında annesinin dayısı yani açık bir ensest ilişki söz konusu. 13 yaşında hamile kalan nalan'ın annesi dayısı tarafından hamile bırakılmış ve doğumda ne alan annesini kaybetmiştir aslında anneannesi ve dedesi olan kişilere öz anne ve baba gözüyle bakmaktadır. Büyüdüğünde Sedat ile hayatını birleştiren Nalan evliliğinde mutlu olamamıştır bu evlilikten çocukları da olmamıştır bu süre içerisinde Hayri ile tanışan Nalan büyük bir aşk yaşamış bu aşk yüzünden sedat'tan boşanmıştır. Kitapta Nalan ve hayri'nin 7 yıl birlikte oldukları ama evlenmedikleri söyleniyor yani Hayri hem nalanı hem karısını idare etmiştir. Nalan ile 7 yıl birliktelikten sonra bir kadın ile daha aşk yaşamaya başlamıştır yani hayri'nin karakteri de maalesef işe yaramaz bir karakter. Kitapta Hayri den sürekli aşk yaşamak isteyen sürekli başka insanlara aşık olabilen birçok kadını birlikte idare edebilen bir erkek anlatılmaktadır hatta anlatılmıyor bunu kendisi anlatıyor kitapta. Ama nedense dizide hayri'yi çok masum göstermişler bence o kadar masum olduğunu düşünmüyorum en az Sedat kadar hatalı Hayri de. Dizinin başrol karakteri ne alaka yani Burcu biricik kimdir merak ediyorsanız aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki Burcu biricik daha yıllar öncesinde hayat şarkısı dizisinde oynamıştı "hayat şarkısı Hülya Burcu biricik kimdir".

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme