çamterebentin esansı (++) DENENMİŞTİR

Cimcime_Prenses

Üye
Üye
çamterebentin esansı (++) DENENMİŞTİR
çam terebentin esansı faydaları çam terebentin esansının faydaları esansı saç
arkadaşlar saçlarım çok kötü yıpranmıştı. arkadaşımın saçlarını görnce hangi şampuan kullanıyorsun dedim oda ben maske uyguluyorum ondan böle dedi. bende tarifini istedim ve uyguladım.işte tarif.

SAÇ MASKESİ

4-5 damla çamterebentin esansı ( saçı parlaklaştırıp koruma sağlıyo)
3-4 damla sarımsak yağı. yada 1-2 diş sarımsak( saçları yağlanmaya karışı koruyo)
yarım çay bardağı zeytin yağı( saçlara bakım yaparak besliyor)
bir adet yumurta sarısı( saçları besliyor ve koruma sağlıyor)

arkadaşlar denenmiştir. saçlarım harika oldu üstelik saçlarıda uzatıyo.

kokusu ilk başta kötü gelir ama kokusunu gidermesi içinde şappuan yada beyaz sabun üstnede gül suyu kolanyalarından dökün ben öle yapıyorum.

bu maske önce:
haftada 1 kez olmak üzere 1 Ay
15 günde bir olmak 3 Ay devam edilmelidir.

sonra istediğiniz kadar devam edebilirsiniz. SAÇINIZDA 2 SAAT BEKLEDİKTEN SONRA YIKAYIN.
ADETLİ OLDUĞUNUZ GÜNLERDE. AKŞAMDAN SÜRÜN BAŞINIZA POŞET BAĞLAYIP. SABAHLEYİN YIKAYIN.

POŞETLE BAĞLAYIN DİPLERDEN BAŞLAYARAK UÇLAARA DOĞRU SÜRÜN.

Cevap: çamterebentin esansı (++) DENENMİŞTİR

çamterebentin tüy çıkarıyor diye kullanmaya korkuyorum ben.teşekkürler bilgiler için....

Cevap: çamterebentin esansı (++) DENENMİŞTİR

saçlarına sürüyosun vücuduna sürmüyosunki :) saçları uzatma etkisi var ve gürleştiriyor işte

...selda...

ben cam ter. esansını sampuanımın içine 3 küçük şırınga dolusu koydum bi zararı olurmu saçşlm aa sampuan 700

çamterebentin esansı'nı eczanedenmi alıyoruz?Benim saçlarım son zamanlda çok seyrekleşti ve kuru,bakım yapmak istiyorum umarım işe yarar,başka tavsiyesi olan yardımcı olabilirmi)

sarımsak yağı gercekten yağı alıyormu sactan ? cünkü bugün yıkadıysam yarın gece yglanmaya baslıyor bide bu ara hergün yıkadıgım icin sıkıldım artık yıkamaktaan :D

Geri