1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı? Selam arkadaşlar Can Bonomo Eurovisiondan ayrılmış neden acaba?

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Can Bonomo Eurovision'dan neden ayrıldı, ayrıldı mı?
  Sanal dünyaya bomba gibi bir haber düştü... Can Bonomo eurovision şarkı yarışmasından çıkarıldı...

  TRT yada Can Bonomo cephesinden henüz kesin bir bilgi alınamadı ama iki taraf toplantı hazırlığına girişti. Açıklama çok kısa bir süre sonra gelecektir.

  Sanal alemde dolaşan haberler ise şöyle:

  TRT'nin aldığı karar basında sıkça yer alan 'Can Bonomo Yahudi mi, değil mi?' tartışmasının bir sonucu olabileceğini akıllara getirdi. Can Bonomo her ne kadar 'Türk'üm' dese de bazı çevreler tarafından hakkında çıkan 'Yahudi'oldukça eleştirilmiş ve bu çevrelerin hedefi haline gelmişti. Bu konu, dış basında da daha önce yer almış, Can Bonomo'nun orijininin İtalya olduğunu yazan yabancı kaynaklı Eurovision siteleri ise Bonomo'nun Yahudi olduğunu da vurgulamıştı. Peki bu Dil, Din konusu neden bu kadar önemli? Daha önce de Eurovision ile ilgili, 'şarkı hangi dilde olmalı' tartışmalarına bu sefer de din ve mezhep mi ekleniyor?

  Eurovision kurallarına göre, yarışmaya katılacağı bildirilen sanatçı, yarışmadan çekilirse; o ülke yeni bir aday sunamıyor ve yarışmacı direkt olarak elenmiş sayılıyor.
   
Can Bonomo Eurovision şarkı yarışmasından neden ayrıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. can bonomo eurovision şarkısının sözleri

  can bonomo eurovision şarkısının sözleri

  Can bonomo erevizyon şarkısının sözleri var mı hangi şarkı ile katılıyormuş ve sözleri neymiş hiç sevmedim bu adamı hiçç hiç te başarılı olmayacak görürsünüz.
 2. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

  Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

  Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bildiğiniz gibi bu sene Eurovision'da ülkemizi Can Bonom temsil edecek ve şuanda basına Can Bonomo'nun Eurovision'da hangi şarkıyı seslendireceği yer almadı. Bu yüzden Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi...
 3. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

  Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

  Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Eurovision 2012'de bizi temsil edecek olan Can Bonomo henüz hangi şarkıyla yarışacak kesinleşmedi Melek'lerim, diyor ve sizleri aşağiıda ki ilgili bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edeceği...
 4. Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

  Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

  Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012 selam arkadaşlar Can Bonomonun Eurovision Şarkısın dinledim ama Sözlerini ezberlemek istiyorum o yüzden Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözlerini yazın.
 5. Can Bonomo Eurovision Şarkısının Adı Nedir?

  Can Bonomo Eurovision Şarkısının Adı Nedir?

  can bonomo eurovision can bonomo eurovision şarkısı can bonomo 2012 eurovision şarkısı Hala haberi olmayan meleklerimiz için söyleyelim; 2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkemizi temsil etme görevi verilen Can Bonomo dün akşam TRT stüdyolarından yarışmaya gidecek olan şarkımızı tanıttı melekler :) Bu yıl Eurovision şarkı yarışmasına katılacak olan Can Bonomo'nun seslendireceği şarkının...

Sayfayı Paylaş