Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

hepınız sususnla burda bıle kavga etmeyın aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızarım yoksa

can bonomo

ben ve arkadaşlarım can bonomonun büyük bir hayranıyız sesi çok güzel büyük bir ilgiyle şarkılarını dinliyoruz yani her insan gibi can bonomonun sesini sevmeyenlerde var SEVENLERDE var...

Çok ön yargılısınız ! can bonomonun sesi çok güzel ve iyi kullanıyor sizde takmışsınız kıraça tamam o da iyi olabilir ama eurovisiona can bonomo çıkıyor hala neden eleştiriyorsunuz karar verilmiş CAN BONOMO ÇIKICAKKKK!!!!! HER İNSAN GİBİ CAN BONOMONUN SEVMEYENLERİ OLDUĞU KADAR SEVENLERİ DE VAR ! ve o şarkıları dinlenen bir kişi ...

bela96999

bence sesi fena deil ama bzm eurovisiona yakışmaz daha usta seslerin olması daha ii olurduama başarılar dilerm kendisine :)

bence canın mezcup şarkısına bayılıyorm bana bir SA VERNDE VR AMA EN ÖNMLİSİ EUROVİSİONA HNGİ ŞARKIYLAÇIKCAK TÜRİYEYİ YANSITABİLECEK Mİ :?

Arkdaşlar can bonomo yu ilk defa eurovisiona gideceğini duyduğum zaman dinledim ilk dinlediğim şarkısı meczup tu şarkısı nı çok beğendim ve tarzınıda fena bulmadım bu ülkede şarkıcııyım deyipte orda burda süreten bir tip değil ve çok yakışıklı ailesinede çok düşükün inanın ilerde çok değerli sanaççılarımızıda biri olur ve eleştiri yapmadan önce diğerleriyle kıyaslamayın önce bir dinleyin sonra iyiyse iyi kötüsye kötü değin ama bence kötüyse bile eurovisiondan önce moral olsun die böle garip şeyler dememeliyiz ben sonuna kadar yanındayım CANNNNIN TAM DESTEKK BEKLİYORUZZ.....

Cuk oturdu

Siz adamı hiç duymadınız diye adamın kötü olduğu kanısınami vardınız at gözlüğüyle bakarsanız 15-20 senelik şarkıcılardan başkasını tanımazsınız can bonomo kendi tarzında harika bi şarkıcı geçen sene tanınmış grup gitti güya sonuç;-( siz bu önyargıyla dinledikten sonra isterse 30 defa dinleyin gene anlamazsınız CAN BONOMO CUK OTURDU

Bende Can'ı destekliyorum. Katılmasına ilk önce çok şaşırdım fakat daha sonra doğru seçim olduğnuna inandım. Can'ın başarı elde edeceğine güveniyorum . Çünkü tarzı,sahne performansı,müziği farklı. Dikkat çekici olabilir.Derece içinde ilk 10 diyorum. Ama seneye mutlaka bir bayan solistle katılmamız gerektiğine de inanıyorum.

Geri