1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Can Bonomo Kimdir ?

  Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  can bonomo kim can bonomo hayatı
  can bonomo biyografi  Bu yıl düzenlenecek olan eurovision şarkı yarışmasına ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo'yu tanımayanlar için bir kez daha hayatından kesitleri paylaşıyoruz melekler :)


  < Konu Resmi..>  Can Bonomo 16 Mayıs 1987, İzmir doğumlu şarkıcı.

  Sefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Bonomo, müziğe, sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul'da devam etti. Bilgi Üniversitesi'nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu. Ses prodüksiyonu stajı için gittiği Radyo Klas ve Number 1 FM'e daha sonra radyoculuk için başvurarak kabul edildi ve "Can Bonomo Show" adlı programına başladı. Bir süre sonra Radio N101'e geçerek programına burada devam etti. MTV Türkiye'den gelen teklif üzerine "Rock'n' Dark Express" adlı programı sunmaya başladı. Üniversitede verilen ödevi için hazırladığı "Hoppala" adlı kısa filmi daha sonra Facebook'a yükledi ve film çok paylaşılarak ilgi topladı. Dizi projesi için çalışan Seray Sever bu filmi izledikten sonra Can Bonomo'yu bularak görüşmeye davet etti. Görüşmeye giden Bonomo kendisine sunulan başrol teklifini kabul ederek +18 adlı dizide oynamaya başladı.

  Tanıştığı albüm yapımcısı Can Saban'a bir demo kaydedip gönderdi. İki yıl süren çalışmanın ardından, Can Saban'ın yapımcılığını üstlendiği Meczup adlı ilk albümü Ocak 2011'de yayınlandı. Bu albümünde yer alan biri hariç tüm şarkıların söz ve müziği Can Bonomo'ya aittir.

  22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "Love Me Back" adlı şarkıyla temsil edecektir.


   
Can Bonomo Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Can Bonomo kimdir biyografisi var mı

  Can Bonomo kimdir biyografisi var mı

  Türkiye'yi bu sene eurovision şarkı yarışmasında bestesiyle temsil edeekmiş bu kişi kim allaşkına bu ? Hakkında bilgi biyografi vs varsa paylaşır mısınız lütfen.
 2. Can Bonomo İstanbul Konserleri

  Can Bonomo İstanbul Konserleri

  Can Bonomo İstanbul Konserleri ne zaman hakkında bilgi ve mümkünse bilet fiyatlarını rica ediyorum kızlar.
 3. Can bonomo love me back can bonomo

  Can bonomo love me back can bonomo

  Can bonomo love me back can bonomo hem orjinalini hemde bizim dilimizde olan sözlerini alt alta istiyorum sizden
 4. can bonomo kimdir

  can bonomo kimdir

  24 Mayıs 1987'de İzmirde doğan Can Bonomo, müzik hayatına henüz sekiz yaşında gitar çalarak başladı. İlköğretim ve lise boyunca müzik çalışmalarını İstanbul'da sürdürdü. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu. Ses prodüksüyonu stajı için gittiği Klas Radyo ve Number 1 FM'e daha sonra dj pozisyonu için başvurarak kabul edildi ve "Can Bonomo Show"...
 5. can bonomo

  can bonomo

  can bonomo elendimi her bir site farklı farklı söylüyor

Sayfayı Paylaş