CAn Dündar'dan aşk ve sevgi sözleri var mı forumda

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
CAn Dündar'dan aşk ve sevgi sözleri var mı forumda
Kızlar tam bir Can Dündar hayranıyım ve Can Dündar'ın söylediği aşk ve sevgi sözlerini arıyorum, varmıdır forumunuzda ?

Aşk, "seni seviyorum" cümlesinin zamanla "Kendine iyi bak" kelimesine dönüşünü işleyen geçici bir yalandır.
Bakakaldım peşinden; Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim!

Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. Kendine iyi bak...

Hayatımda biri yok, birinde hayatım var" diyebilmektir aşk.

‎6 milyar insanın içinden yalnızca birini seversin. Sonra onun sevilmeye layık olmadığını anlarsın, bütün dünyayı suçlarsın.

Aslında yanlış kadın yoktur. Sadece ters istikametten gelen erkek vardır. Çünkü aşk erkeğe yakışır, kadın zaten aşktır.

Aşk sabırdır belki, ama asla tahammül değil.

Aşk sevmesini bilen için vardır ve karşılıksızdır. "Ne kadar seversen o kadar severim" gibi düşünmek aşk değil, tüccarlıktır!

Anlık yaşıyoruz bir yerde, hemencecik gönülden seviyoruz! Anlık da olsa sevmek güzel de, yoksa kendimizi mi kandırıyoruz.

Artık başka biri alacak yerimi. Ve biliyorum zamanla unutacaksın beni, ama sonkez düşün; sevebilir mi seni, benim sevdiğim gibi.

Bir arkadaştan sevgili olabilir, fakat seven kalp asla unutmaz: İşte bu yüzden sevgiliden arkadaş olmaz.

Eğer bir kadının gerçek aşkı olmayı başarabilmişseniz; Çok şanslısınız, çünkü sizin için hayat; asla sıradan olmayacak.

Erkek adam ağlamaz denir ya, sakın inanma! Unutma ki, erkek adam ağlamayan değil, bir kadını ağlatmayandır aslında.

Eskiden insanlar sevilir, eşyalar ise kullanılırdı. Gün geldi eşyalar sevilir, insanlar kullanılır oldu

Eskiden mendiller aşıkların gözyaşlarıyla ıslanırdı. Şimdi ise gerçek aşık kalmadığından fabrikadan ıslak çıkıyor...

Eskisi gibi olsa aşklar, kız sevdiği erkeğin elini tutmaya utansa, erkek sevdiğinin gözlerine bakmaya kıyamasa.
Geçmiş yaşanmışlıklarınız hala canınızı yakabiliyorsa; Geçmemiş demektir.

Gerçekten seviyorsan eğer, mesafeler anlamını yitirir. Ne bakabilirsin gözlerine ne de dokunabilirsin; ama hep hissedersin.

Hayat ne kadar güzel olurdu; İnsan hem "aşık", hem de "sadık" olmayı becerebilseydi.

Geri