Can sıkıntısında evde yapılacak eğlenceli şeyler neler?

• Konbuyu başlatan Efeninannecigi
  • Başlangıç tarihi
E

Efeninannecigi

Forum Okuru
Can sıkıntısında evde yapılacak eğlenceli şeyler neler?

Can sıkıntısında yapılacak eğlenceli şeyler melek kadınlar kulübü can sıkıntısında yapılacak şeyler forum'da.​

Kızlar benim bir çocuğum var o da bu yıl okula başladı evde çok sıkılıyorum ne yapsam ne etsem evde? Sizler evde neler yapıyorsunuz can sıkıntısında yapılacak eğlenceli şeyler neler? Ya da sizi oyalayacak hem de ise yarar şeyler neler olabilir? Bana fikir verin lütfen evde boş boş oturmak bana göre değil geçen yıl işte çalışıyordum şuan çalışmadığım için bir boşluğa düştüm açıkçası. Evde neler yapılabilir? Güzel işe yarar fikirler bekliyorum.

images (36).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Evde boş boş durmak kadar kötü bir şey yok. Aslında artık internet var buradan bakıp her şeyi yapabilirsiniz. Evde kendinize bir hobi tercih edip boş zamanınız en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ha ben böyle işler yerine oturup değişik eğlenceli vakit geçirmeyi tercih ediyorum diyorsanız onun için de birçok zaman değerlendirme seçenekleri mevcuttur. Şimdi aşağıdan can sıkıntısında yapılacak eğlenceli şeyler konusunda madde madde yazalım.

Can sıkıntısında yapılacak eğlenceli şeyler nelerdir?​

• Film izlemek en bilindik kolay eğlenme yolu
  • Spor ve egzersiz yapmak evde aerobik yapmak
  • Evinizi düzenleyebilirsiniz eğer eğlence olarak kabul ederseniz
  • Netflix ten yeni dizileri keşfedip izleyebilirsiniz
  • Oyun oynayabilirsiniz
  • Bir enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz nette çok fazla ders bulabilirsiniz
  • Yemeğe karşı ilginiz varsa değişik tatlar deneyebilirsiniz
  • Çok parçalı yapbozlar yapabilirsiniz

Can sıkıntısına karşı dua edebilir ibadet de edebilirsiniz. İbadette sonuçta can sıkıntısına iyi gelir. Dizi izlemeyi seviyorsanız eğer aşağıdaki linki tıklayınız. "Yabancı dram dizi onerileri arıyorum arkadaşlar" konumuza bir göz atın dilerseniz.​

Geri