Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı Albümü 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı Albümü 2013
Bu konu; Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı Albümü 2013 hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, bir dönem şarkıcı Petek Dinçöz 'le olan birliktelikleri ve ardından evlenmeleriyle sık sık magazin basınında yer alan Can Tanrıyar, Dinçöz'le boşanmalarının ardından kabuğuna çekilmişti. Ta ki Petek Dinçöz'le ilgili bazı sivri açıklamalar yapana kadar. Bu arada da herkesi şaşırtıp bir single albüm çıkaran Tanrıyar 'ın bu açıklamaları reklam olsun diye mi yaptı diye düşünmekten kendini alıkoyamıyor insan. Her ne olursa olsun, ortada 2013 yapımı Sevenlerin Şarkısı adlı bir albüm var ve Bu albümün tanıtımını bu sayfadan yapıyoruz..


can_tanriyar-4.jpgDaha önce Bülent Ersoy, Muazzez Ersoy, Petek Dinçöz, Ferhat Göçer ve daha birçok sanatçıya şarkılarını veren ve milyonlarla buluşturan Can Tanrıyar, artık yorumcu kimliğiyle de müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Poll Production By Polat Yağcı etiketiyle ile önümüzdeki hafta müzik marketlerdeki yerini alacak olan 'Sevenlerin Şarkısı'nın söz ve müziği de Can Tanrıyar'a ait.

Yıllardır sanat camiasında etkin bir isim olan Can Tanrıyar, Kubilay Kasap'ın yönetmenliğinde çıkış parçası için Arnavutköy, Kuruçeşme ve Nişantaşı sokaklarında kamera karşısına da geçti. Kar yağarken, soğuk havada toplam 12 saat ayakta şarkısını söyleyen ve çekim yapan Tanrıyar, hem şarkılarıyla hem de yorumculuğuyla herkesi şaşırttı.


Albümdeki Parçalar

1 Sevenlerin Şarkısı
2 Hayalet
3 Of Desem
4 Sevenlerin Şarkısı (Versiyon)
 
Üst