1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan Erçetin - Neden

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

neden anlamaz insan yanindayken kiymetini
    neden soylemez insan sevdigine sevdigini

yarin cok gec olunca pisman olmak bosuna

gururun neye yarar ki yalniz kalmaktan baska

yarin cok gec olunca isyan etmek bosuna

hiddetin neye yarar ki yalniz kalmaktan baska

neden yar neden

bilinmez aci cekmeden

neden can neden

gorulmez gunu gelmeden

neden cimridir insan anlatirken minnetini

neden sabirsiz insan gosterirken ofkesini

neden sevinir insan zafer kazandiginda

kazanmak neye yarar ki kaybedeb oldugunda

yarin cok gec olunca pisman olmak bosuna

savaslar neye yarar ki vakit kaybindan baska

Candan Erçetin - Neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin

Candan Erçetin

Pop Müzik Doğum Yeri : Kırklareli Doğum Tarihi : 1963 Kişisel Bilgiler : Candan Erçetin, İlk ve orta okulları Kırklareli’de okuduktan sonra Galatasaray Lisesi´ne girdi. Mezuniyetin ardından, Klasik Arkeoloji dalında İstanbul Üniversitesi´nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı Şan bölümünü 1991 yılında bitirdi. Kariyeri : 1986 yılında 'Halley'...
  2. Candan Erçetin - Bensiz

Candan Erçetin - Bensiz

mevsimler bensiz kalacak sonbahar uzulur, dosttuk ilkbahar belli etmez, eminim digerleriyle sadece arkadastik sicak demeden, soguk demeden tanidiklar bensiz kalacak bazisi uzulur, dosttuk bazisi belli etmez, eminim digerleriyle sadece arkadastik yakin demeden, uzak demeden muzik bensiz kalacak ama devam edecek susmasin zaten asla vasiyetim bu degil sen bensiz kalacaksin...
  3. Candan Erçetin ve sevgilisi

Candan Erçetin ve sevgilisi

candan erçetin ve sevgilisi candan ercetin in sevgilisi ercetin erçetinin erçetin hamile ünlü şarkıcılarımızdan Candan Erçetin magazinden ziyade ağır kişiliği hanımefendiliği ve güçlü sesiyle adından bahsetiriyorken bu kez sevgilisi ile ilgili çıkan haberler sanatçının canını sıkıyordu...... AYRILMADIK FOTOĞRAFI! ÜNLÜ ÇİFTİN HAKKINDA ÇIKAN AYRILDILAR HABERLERİNİN ASILSIZ OLDUĞUNU...
  4. (; candan erçetin-bahar ;)

(; candan erçetin-bahar ;)

sen bana baharmısın candan erçetinin son albümünden bahar adlı parçaya bayıldım arkadaşlar,sesini gerçekten beğenirim,çok fazla hayranı değilimdir açıkcası ama söyledği şarkıların hakkını verir ve gerçekten sözleri de anlamlıdır... buyrun,işte o çok beğendiğim şarkının sözleri, candan erçetin--bahar sen bana müjde misin,umut musun sevgili kim demiş geçti mevsim,ufukta göründü kar bu...
  5. Candan Erçetin Biyografisi Fotoğrafları

Candan Erçetin Biyografisi Fotoğrafları

Candan Erçetin Fotoğrafları, Candan Erçetin Hakkında Kısa Bilgi Pop müziğin saygın ve sevilen isimlerinden biri olan Candan Erçetin'in biyografik bilgilerini ve en güzel resimlerini aşağıda ki makalemizde bulabilirsiniz melekler :) Candan Erçetin (D. 10 Şubat 1963, Kırklareli ) Türk şarkıcı. Uzun yıllar Galatasaray Lisesi'nde müzik öğretmenliği görevini sürdürmüştür. 2007-2009 arası...

Sayfayı Paylaş