Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013
Bu konu; Canı Yananlara Harika Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, zaman zaman ailemizden, arkadaşlarımızdan ya da dostlarımızdan, belki de dost bildiklerimizden darbeler yiyebiliriz, canımız yanabilir, kalbimiz kırılabilir. Kendimizi ifade etmekte güçlük çeker, acı duyarız. İşte şimdi paylaşacağımız sözler, birkaç kelimeyle halinizi anlatan, duygularınızı yansıtan anlamlı sözler paylaşıyoruz..

aci-20e.jpg

Bu dünyada, hiç ummadığı bir anda ve ummadığı insanlar tarafından incitilen insanlardan birisi sen misin? İçindeki acıyı bastıracak söz bulamıyor musun? Kalem öyle güçlüdür ki her acıyı bir şekilde ifade eder... İşte kanıtı...

Bir gün beni hatırlarsan eğer hayatının renklerini çalmıştım de... Siyah beyaz bıraktığın hayatımda ben seni her gün öfkeyle anıyorum...

Sen bir akbabasın leşe çevirdiğin hayatımı deşeliyorsun...

Seni tanıdıktan sonra lanet ettim zavallı kalbime...

Senin için dünyaları yakarım derdim, nerden bilebilirdim yananın kalbim olacağını...

Sonbaharda aynı daldan düştük seninle farklı yörüngelere savrulduk...

Uzatma o hançer gibi yüreğimi parçalayan ellerini... Daha benden ne alabilirsin ki...

Ben sana inanmış, sana güvenmiştim... Nereden bilebilirdim katilim olacağını...

Dün acıma duygusuyla baktıklarım, bugün en yakın arkadaşlarım... Buda senin eserin...

Unutacaksın belki bana ait herşeyi peki gerçekten unutabilecekmisin seni ne çok sevdiğimi

sessizce git tıpkı geldiğin gibi...

Bağırıyorum haykırıyorum sana olan sevgimin nefrete dönüştüğünü anlatıyorum ama bunları sessizce yapıyorum

Geri