canım acıyorr....

nasıl bir durumda olduğunu tahmin edebiliyorum cnm seninde dediğin gibi eğer gerçekten sevdiyse gelecektir inşallah da böyle olacaktır şu anki durumunda değil 1 dakika 1 snaiye bile o kadar zor geçerki herşey bitmiş gibi gelir ama bunlarda geçecek inş eğer bir gelişme olursa bizleride bilgilendirirde sevindiririrsen çok iyi olur cnm inş herşey çok güzel olacak

inşallh bir gelişme olur daa seve seve oynaya oynaya size bildirim bitanem gercekten cok sagoll....

ahhh gamselim kuzum canım meleğim arkadaşım gerçekten çok üzüldüm..bitanem inş herşey düzelir.inş yine bir araya gelirsiniz.lütfen kendini harab etme.sabret inş rabbim yine sizi eskisi gibi mutlu eder.bitmez biliyorum böyle kolay kolay!!bu kadar çok seviyorsan yine konuş ve derdini anlat.yanlış anlamalar ortadan kalkar inş..ya ne desem bilemiyorum.gerçekten çok üzüldüm.seni böyle üzgün görmeye alışık değilim ya.ahh canım ya sevdiğinle ne olursa olsun konuşmaya çalış ve her şeyi baştan anlatıp bir fırsat daha iste..inş bu bayram onsuz geçmezzzz.....

Son düzenleme:
tatlım inşallah en yakın zamanda herşey düzelir bk mübarek zamanlardayız bol bol dua et herşey güzel olsun

ahhh gamselim kuzum canım meleğim arkadaşım gerçekten çok uzuldum..bitanem inş herşey düzelir.inş yine bir araya gelirsiniz.lütfen kendini harab etme.sabret inş rabbim yine sizi eskisi gibi mutlu eder.bitmez biliyorum böyle kolay kolay!!bu kadar çok seviyorsan yine konuş ve derdini anlat.yanlış anlamalar ortadan kalkar inş..ya ne desem bilemiyorum.gerçekten çok üzüldüm.seni böyle üzgün görmeye alışık değilim ya.ahh canım ya evdiğinle ne olursa olsun konuşmaya çalış ve her şeyi baştan anlatıp bir fırsat daha iste..inş bu bayram onsuz geçmezzzz.....

cok kötüyüm bitanem ya ilk kezz kendimi bu kadar zayıf görüyorumm :18::18:bana tek dediği sen bana sadık kalamadın yoksun bendee anla tek ayrılan biz değiliz diyip duruyorr o nasıl isterse artık öle olacakk... ahhh meleğim bir duysan dedikleriniii içinden canın koparr yalvardım bee resmen yalvardım ona :18::18:galiba bitti sonuna geldimm...bir görsen öle uzak kii bana beni umursamıyorr.....evet kabul etmeliyim bayramda dogum günümde onsuz olacagımm...onu çokk özledimm bugün tam 3 gün olduu ....cok sagol hayatım yanımda olman beni çook mutlu etti...

canım yine sen umudunu kaybetme..rabbim inş herşeyi düzeltir.kendini harab etme nolur.seni çok iyi anliyorum.ben herzaman yanındayım..güçlü ol lütfen:-(

ah cnm benimya insalllah barisir seninle sevginin askin ne demek oldugunu ,sevdiyinden uzak olmainin ne demek oldugunu cok iyi bilirim neler yasdigimi bi ben bide allah bilir allah hepimizin yardimicisi olsun cnm kendine iyi bak olurmu

ah cnm benimya insalllah barisir seninle sevginin askin ne demek oldugunu ,sevdiyinden uzak olmainin ne demek oldugunu cok iyi bilirim neler yasdigimi bi ben bide allah bilir allah hepimizin yardimicisi olsun cnm kendine iyi bak olurmu

ahhh bitanem keşke hiç bilmeseydin bu acyı ve beni hiçç anlamasaydınn bunu isterdim herşey için tşklerr olur canım bakarım sende bak kendine inş. istediğin herşeyy olurr....

Geri