canım acıyorr....

dün gecee onlaa konuştum...

evet melişlerr dün gece sevdiğim adam mesaj attıı...ve saat 3e kadar konuştuk...
şunu gayet iii anladım o daa hala benii cook sevioo hala umursuyor beni...
ona gel dedim gel bana atlatırızz ben aldatmadım kii senii dedim bana haksızlık yapıyorsun gel ben sensiz sen bensiz olamayız dedim...bana seni kalbime gömdüm dedii...beni sevmiyor musun dedimm seviyorumm cok hemdee dedi...gel o zman gell tut elimi dedim...bana seni kalbimin derinliklerine koydumm oraya kimsee giremez sendee yanımda olamazsın dedi....:18::18:
sonra bana yemeklerini yemezlik yapma dedi ... sakın üzülüp sigara içme dedi...her zaman koru kendinii insanlardan dedii...ve daha bir sürü şeyy...
herşeye ragmenn cokk mutluyumm o yok evet yanımdaa ama cokk mutluyum...
ne olur şimdi bilmiyorum ama cokk mutluyumm....:yahoo:
ne olacak şimdii ben ne yapayımm ...

evet melişlerr dün gece sevdiğim adam mesaj attıı...ve saat 3e kadar konuştuk...
ona gel dedim gel bana atlatırızz ben aldatmadım kii senii dedim bana haksızlık yapıyorsun gel ben sensiz sen bensiz olamayız dedim...bana seni kalbime gömdüm dedii...beni sevmiyor musun dedimm seviyorumm cok hemdee dedi...gel o zman gell tut elimi dedim...bana seni kalbimin derinliklerine koydumm oraya kimsee giremez sendee yanımda olamazsın dedi....:18::18:
sonra bana yemeklerini yemezlik yapma dedi ... sakın üzülüp sigara içme dedi...her zaman koru kendinii insanlardan dedii...ve daha bir sürü şeyy...
canım benim gamzemm senin adına çok sevindim birtanem seni düşünüyor ve seviyor bu gerçekten çok güzel birşey emin ol her ne kadar kalbime koydum felan dese de seni sevdiği için dayanamaz ve gelir en azından benim düşüncem bu şekilde inş daha çok mutlu olacağın gelişmeler olur tatlım :)

canım benim gamzemm senin adına çok sevindim birtanem seni düşünüyor ve seviyor bu gerçekten çok güzel birşey emin ol her ne kadar kalbime koydum felan dese de seni sevdiği için dayanamaz ve gelir en azından benim düşüncem bu şekilde inş daha çok mutlu olacağın gelişmeler olur tatlım :)

ahh bitenem inş senin dee güzell haberlerinii alırızz inşş...
evett gelecekk inşş seviyor ya varım yaa sen gelirrr cokk sagoll yanımda her zaman oldugun için bitanem....

canımm benimm çok şükür senin adına çok sevindim inşallah tez zamanda döner ve çoook mutlu olursun sen herşeyin en iyisini hakediyosun çünkü.

bugün cookk yorgunum ve mutsuzum....
hayat cok garipp uzagımdakii sizler bile dogum günümü kutladınız...
ama sevdiğim kutlamadıı bu bana cok koyduuu cokk hemdee :cry::cry::cry:
en zor günlerimdee oldugunuz için sizee ne desem ne yapsam az kalırr...
iyiki varsınızzz .... hepinizee sonsuzz teşekkürler....

canımm ya ağlama ne olur mutlaka hatırlamışdır oda üzülmene dayanamıyom artık ya kutlar mutlaka belki süpriz yapıcak sana daha erken bırakma kendini hemen gamzemmm lütfennn sende iyi ki varsınn

konuyu yeni okudum gercekten haksızlık dinlemeden kestirip atması sana acılar yaşatması çok kötü olmuş .ama baksana gene seni seviyo seni düşünüyodur onada zaman tanı kendini bukadar yıpratma zaman herşey çok güzel olacaktır buna emin ol zaten seni gerçekten seviyosa muhakkak sana dönecektir kendini üzme meleğim senin için hayırlısı neyse o olur inşlh...

Geri