canım BİLGEM iyiki doğdun

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Ce: canım BİLGEM iyiki doğdun

BIRAK GÜNEŞ DOĞSUN BATSIN
BIRAK DÜNYA HAİNLERE KALSIN
BIRAK YALANCININ DEĞİRMENİ DÖNSÜN
AMA SEN YAŞAMAYI BIRAKMA
SEN YAŞAKİ DÜNYA ''İNSAN VE DOSTLUK YÜZÜ GÖRSÜN.
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
İYKİ DOĞDUĞUN
İYKİ VARSIN..
VE BEN IYKI BU MEKANDAYIM SENIN GIBI BIRIYLE KARŞILAŞTIRDI HAYAT BENİ:melek::birthday::e112:

SAĞLIK, SEVGİ, HUZUR VE MUTLULUK DOLU BİR YIL GEÇİRMEN DİLEĞİYLE.
MUTLU YILLAR CANIM.

gifnr29yh3.gif
gifaniversario102004tv0.gif

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN bilgecim sevdiklerinle elele mutlu sağlıklı başarılı yıllar dilerim olsun istediğin tüm dileklerinin olması dileğiyle SENİ SEVİYORUZ...

canım bilgem doğumgünün kutlu olsunRabbime bin şükürler olsunki senin gibi bir dostla tanışma fırsatı verdi bana...ve annenin babanın ellerinden öpüyorum ki senin gibi mükemmel bir insan yetiştirdikleri için:)
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun![/FONT] :melek:

seni çokkkkkkkk seviyorum canım benim.bunu asla unutma.ben çok şanslıyım senin gibi bir dostum olduğu için.....iyiki doğdun iyiki varsın birtanem:)

YouTube - Doğum günün kutlu olsun

DogumGK01w.jpg

bilge cnm doğum günün kutlu olsun nice nice güzel yıllara ailenle sevdiklerinle hep beraber geçirsin inşallah
ömrün güzel şansın bol olsun

pasta3ok.jpg

İYİKİ DOĞDUN BİLGECİM. NİCE UZUN, SAĞLIKLI , MYTLU BİR ÖMÜR GEÇİRMEN DİLEĞİYLE CANIM

Karamel, Mislinay, Azra ve Zuzus...

Çok teşekkür ederim kızlar, mutlu ettiniz beni. Sevgilerimle, iyi ki varsınız...

Ecelin...

Herşey bir anda başlamıştı, birlikte nerelere geldik. Ben de çok mutluyum canım benim. Teşekkür ederim herşey için. İyiliğin, sıcaklığın, dostluğun ve sen olduğun için... Paylaştıklarımız için...

İyi ki benimlesin, iyi ki benimlesiniz.

:kiss: Ben de her zaman seninleyim...

dogum_gunu_03.gif

DogumGK01w.jpg

Ablacım Mutlu Yıllar...Herşey Gönlünce Olsun..Mevlam Sana Sevdiklerinle Birlikte Sağlıklı, Mutlu, Uzun Ömürler Versin:)

canım bilgem harika insan cana yakın dost hanımefendi adminim iyi doğdun iyiki bizimlesin iyiki seni tanıdım seni tanıdım için çok mutluyum hep yanımızdasın her sorunda bizimlesin bu daim olur inşllah çok sağol canım iyiki varsın bilgem seni çok seviyorum iyiki aramızdasın iyiki senin gibi birini tanımışım dostum arkadaşım adminim canım melek insan :melek::melek::melek::melek:

YouTube - Melege benden dogum gunu hediyesi

buda benden umarım beğenirsin ancak bunu bulabildim sana layık değil ama:angel:

Son düzenleme:
Geri