canım çok sıkkın arkadaslarım...

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
canım çok sıkkın arkadaslarım...
canım sıkkın sözler canı sıkkın sözler canım sözleri mesajları
günaydın kızlar...
canım çok sıkkın.gece eşımle tartıstık.cok kırdık bırbırımızı.ortada sorun yoktu.bebısı kaybettıkten sonra ve ondan önce hep durgundum ve suratım hep asıktı.aksam bısey yoktu eve geldık sessızdık neoldu bı sorunmu var dedım yok bısey dedı canım sıkkın dedı yanına gıttım sıcaklık gosterdım.tepkı vermedı yattık neyse bıanda sozlerını sıraladı.benı cekemıyomus huzursuzmus evde ona huzur vermıyomusum vs.vs.agzına ne gelırse soyledı.tartısma boyutu buyudu bırbırımızı hırpaladık.bosanmak ıstıyorum eger duzelmezsen dedı.surat asma guleryuzlu ol dedı.zaten normlde guleryuzluyumdur ama uzun zamandır hep bı durgunluk vardı zaten doldum patladım dedı.ne yapacagımı bılemıyorum.boyle huzursuz olmak canımı sıkıyo ve cok uzuluyorum.bız boyle degıldık sorun ne anlamıyorum gunduz ıyıydık bıanda ne oldu kavrayamadım.yardım edın neolur patlıcam aglayamıyorumda ıcıme atıyorum klafayı yıyecegım.tek sorun bu mu yanı her tartısmanın sonu neden bosanma sozuyle bıtıyo anlamıyorum.ıcım okadar dolukı.sızınler paylasmak ıstedım.ben onu cok sevıyorum nıye herseyı bız yapmak zorundayız....

Canım dediğine bakılırsa güleryüzlü olduğunu söylüyorsun.Demekki eşin o haline alışmış ve seni suskun durgun görünce moreli bozuluyordur.Bebeğini kaybetmişsin canım allah sabır versin geçmiş olsun.Zor birşey tabi ki atlatman kolay değil ama hayat devam ediyor.Rabbim 1 alır iki verir.Üzme canını.Eşine eskiden ilk nasıldıysan yine öyle ol.Emin ol herşey düzelecektir.Yada yeniden bir bebek düşünün.Belki herşey düzelir.Öyle umuyor.
Erkeklerin genelinde var böyle şeyler.Akşama kadar çalışıyoruz birde ev geliyoruz asık surat var diye cümleler kuruyorlar.Böyle şeylerle hemen hemen hepimiz karşılaşıyoruz.Ama onlarıda anlamak gerekiyor.Bence güler yüzlü ol.Muhabbet et beraber birşeyler yapın eski halinize dönersiniz.Boşanmak kolay canım önemli olan birşeyleri yoluna koymak.Herşey senin elinde:ehi:

Canım dediğine bakılırsa güleryüzlü olduğunu söylüyorsun.Demekki eşin o haline alışmış ve seni suskun durgun görünce moreli bozuluyordur.Bebeğini kaybetmişsin canım allah sabır versin geçmiş olsun.Zor birşey tabi ki atlatman kolay değil ama hayat devam ediyor.Rabbim 1 alır iki verir.Üzme canını.Eşine eskiden ilk nasıldıysan yine öyle ol.Emin ol herşey düzelecektir.Yada yeniden bir bebek düşünün.Belki herşey düzelir.Öyle umuyor.
Erkeklerin genelinde var böyle şeyler.Akşama kadar çalışıyoruz birde ev geliyoruz asık surat var diye cümleler kuruyorlar.Böyle şeylerle hemen hemen hepimiz karşılaşıyoruz.Ama onlarıda anlamak gerekiyor.Bence güler yüzlü ol.Muhabbet et beraber birşeyler yapın eski halinize dönersiniz.Boşanmak kolay canım önemli olan birşeyleri yoluna koymak.Herşey senin elinde:ehi:
dogru soyluyosun canım ama bırıkımı olan bı ınsan okadar gundur ıyı davranırmıydı .yanı normaldı hersey bunu dedıgımdede bana sana bellı etmedım dıyor.bı anda oldu hersey tamam bılıyorum alıstı benım halıme.ama bende calsıyorum eve gelıyorum benımde sıkıntılarım olabılır belkı beynım yorgun belkı bende huzursuzum yanı anlatamıyorumkı ona.o haklı ıstemese dıle getırmez ama hıcbısey eskısı gıbı degıl.aşk benım ıcın önemlıydı hep sevgılyken nısanlıken hep tekrar asık oldugunu soylerdı sımdı bısey yok.sadece alıskanlık.evlılık bu mu yanı? ben eskı gunlerdekı gıbı kıpır kıpır olmak ıstemezmıyım ama gecım derdı telaslar ınsanların hayatını anlamsızlastırıyo ve monotonlastırıyo.ben bundan yakınıyorum bıyerlere gıdıp bıseylerı paylasamıyoruz yanı.sonra boyle pattlak verıyo ıste.mesaj attım sevıyomusun benı dıye cevap bıle vermedi...

canım bence ikinizde bir birikimin patlamasını yaşamışsınız belkide azıcık ilişkinize renk ve hareket getircek bişiler düşünmelisin.Ama ikinizde birden birbirinize bu hızlı bağırırsanız hiç birsonuç olmaz Allah korusun kötü olur.Yapmayın biriniz alttan almasını bilin dün akşam bende tartıştım içimde kalan birşeyi pat die bir söyledim oda yorgundu tabi bana söyledi ama çok sinirli olduğunudas öyledi ve hemen sustum msj atmadım çünkü zaten yorgun üstüne gitmemek lazım ve 15 dk sonra msj attı beni takma kafana die biraz yatışıp tekrar konuşmak lazım unutma canım benim hele siz evlisiniz biraz daha yakın olmaya çalış

canım bence ikinizde bir birikimin patlamasını yaşamışsınız belkide azıcık ilişkinize renk ve hareket getircek bişiler düşünmelisin.Ama ikinizde birden birbirinize bu hızlı bağırırsanız hiç birsonuç olmaz Allah korusun kötü olur.Yapmayın biriniz alttan almasını bilin dün akşam bende tartıştım içimde kalan birşeyi pat die bir söyledim oda yorgundu tabi bana söyledi ama çok sinirli olduğunudas öyledi ve hemen sustum msj atmadım çünkü zaten yorgun üstüne gitmemek lazım ve 15 dk sonra msj attı beni takma kafana die biraz yatışıp tekrar konuşmak lazım unutma canım benim hele siz evlisiniz biraz daha yakın olmaya çalış
evet ıste sorun burda ne yapabılırım ben?bısey bulamıyorum kı canım yapacak yanı güçsüzüm yanı o heves yok ıcımde oysa okadar sevıyorumkı onu.cok zor geldık bugunlere okadar bekledık falan yanı bı tartısmada nıye dagılıyoıruz kafam bunu almıyo.oturdugumuz yer cok fazla kafa dagıtmaya musaıt bı yer degıl yanı gezılecek cok bı yerımız yok aılece gıdılecek oyuzden ne yapabılırım bulamıyorum da bıseyler yapmam gerek haklısın fıkrın varsa paylasabılırmısın?

Her tartismanin sonunun bosanma sozu ile bitmesi dogru degil,evi her insanin siginacagi limandir,esinde bu limanda biraz daha guler yuz isteyebilir,sende ondan sicaklik bekleyebilirsin bunda bir sorun yok.Kendini bosu bosuna mutsuz etme,bebegimi kaybettim demissin,hayirlisi olsun canim,baska bebegin olur,hersey Allahtan iyide kotude Allahtan sonucta bebegini kaybetmek yada kaybetmemek senin elinde degil,uzuldun biliyorum fakat uzulmenin birseye care olmadigini biliyorum.Sen mutlu ol ki cevrendekilerde mutlu olsun.Esinle guzelce kavga etmeden sakinken konus icindekileri anlat,eminim onunda icinde sana anlatamadigi sorunlari vardir,bosanmak en son care,bunu yine siz halledeksiniz,kendi icinizde ve konusarak,baktin kavgaya gidiyor is birakacaksin,kavgayi birakmak yenilmek degil,zaten o anda kimsenin birbirini dinleyip anlamaya hali olmuyor,esin birakmazsa tatrismayi sen birak ve sakin bir zamanda tekrar konusun,insan en cok sevdigi kisileri daha cok uzuyor,uzulme sende yoluna girmeyecek hicbir sey yoktur rahat ol canim.Yakin bir arkadasim da bebegini kaybetti ve su anda Allah bagislasin 5 aylik bir oglu var,fakat sen kendini uzersin hicbir sey duzelmez,sen mutlu olki hersey yoluna girsin.

Her tartismanin sonunun bosanma sozu ile bitmesi dogru degil,evi her insanin siginacagi limandir,esinde bu limanda biraz daha guler yuz isteyebilir,sende ondan sicaklik bekleyebilirsin bunda bir sorun yok.Kendini bosu bosuna mutsuz etme,bebegimi kaybettim demissin,hayirlisi olsun canim,baska bebegin olur,hersey Allahtan iyide kotude Allahtan sonucta bebegini kaybetmek yada kaybetmemek senin elinde degil,uzuldun biliyorum fakat uzulmenin birseye care olmadigini biliyorum.Sen mutlu ol ki cevrendekilerde mutlu olsun.Esinle guzelce kavga etmeden sakinken konus icindekileri anlat,eminim onunda icinde sana anlatamadigi sorunlari vardir,bosanmak en son care,bunu yine siz halledeksiniz,kendi icinizde ve konusarak,baktin kavgaya gidiyor is birakacaksin,kavgayi birakmak yenilmek degil,zaten o anda kimsenin birbirini dinleyip anlamaya hali olmuyor,esin birakmazsa tatrismayi sen birak ve sakin bir zamanda tekrar konusun,insan en cok sevdigi kisileri daha cok uzuyor,uzulme sende yoluna girmeyecek hicbir sey yoktur rahat ol canim.Yakin bir arkadasim da bebegini kaybetti ve su anda Allah bagislasin 5 aylik bir oglu var,fakat sen kendini uzersin hicbir sey duzelmez,sen mutlu olki hersey yoluna girsin.
sagol canım destegın ıcın.boyle soguk olmak benı uzuyo bıze yakısmıyo cunku.zaten söz verdım bıdaha surat asmıcam ıcım acımaktansa onun ıstedıgını yapmak en dogrusu tekrar sagol

arkadaşlar ne gerekiyosa söylemişler bana bişey kalmamış ama şunu eklemeliyimki ağzından çıkan boşanma sözü sadece sinir patlaması bence...
farkında olmadan dolmuş bide üstüne iş sitresi eklenmiş ani çıkış olmuş sanki
kendini üzme çok sürmez düzelir...

cnm bnm gercektende arkadaşlar herşeyi söylemiş.kafana takma hiç o bian agzndan cıkmiştır boşanma sözü sen üzme o tatlı canını herşey yoluna girer inş.güler yüzlü ol eskisi gibi.hakkınızda hayırlısı olsun.

Öncelikle canım bebeğini kaybetmişsin allah sabır versin.Bak demekki eşin senin hep güler yüzlü haline alışmış topla kendini yüzün hep gülsün kuşum benim:)unutma yuvayı dişi kuş kurar öpüldün tatlım

Geri