1. burse25

burse25 Forum Okuru

canım sıkılıyo ne yapa bilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında burse25 tarafından paylaşıldı.

canım sıkılıyo ne yapa bilirim

2. cücük

cücük Forum Okuru

kendine bir hobby araya bilirsin... el isleri, kitap okumak, bulmaca cöze bilirsin, meleklerle sohbet edebilirsin.
    disariya cikip yürüyüs yapa bilirsin, alis verise cika bilirsin, spor yapa bilirsin. müzik acik göbek ata bilirsin...
    arkadaslarini arayip sohbet ede bilirsin, onlarla bulusa bilirsin, hayal kura bilirsin....
    daha neler neler...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Havalar döndü harika bi hava var tüm yurtta gezebilirsin dışarıda. En azından bu günlük can sıkıntın gider :)

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
    Bende her pazar olduğu gibi yine evdeyim bende sıkılıyom gel beraber sıkılalım hahaha

SadmiN bunu beğendi.
canım sıkılıyo ne yapa bilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin

Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin

Kolera Verse: Dik bir yokuş hayat, başında Azrailiyle bekleyen Azrail melekten korkma! O bir emri yerine getiren Terbiyelen ahdini hatırla, kıyametten önce bir Kıyamet kopsa Allah'ım şükür sana, kavuş bana Her gün korkuyu tanıdığım ilk günüm Her dün sana yaklaştı bir bölüm Her hüzün sorularıma bir çözüm Sana yürüdüm, Hak sürüm sürüm Kalbim saklı kalmış bir cürüm. Ey benim başımı alıp...
  2. AŞkk Nedİr Bİlİr Mİsİnİz??

AŞkk Nedİr Bİlİr Mİsİnİz??

aşk acıdır.. aşk karın doyurur.. aşk uzaktan herşeye göz atmaktır.. bazen çocukça yaşanır ve aşkların en masumudur o.. gözlerin yalan söylemediği zamandır.. bazen kilitlidir açılmayı bekler.. bazen erişilmezdir.. bazen platoniktir.. bazen o sevginin ağırlığını hissetmektir.. kaybettiğinde çığlıkların duyulmaz bazen.....
  3. BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Bilir misin yar ? Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ? Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı… Hisseder misin yar? Hisseder misin kana bulanmış...
  4. Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz? Bir çocuğa son paranızla alıp verdiğiniz çikolatanın yere düşmesidir Bir pazar günü bir aileyi uzaktan izlerken aile reisinin gelip sizden fotoğraf çekmenizi istemesidir Dünyada insanlar açlıktan ölürken yediğiniz yemekten utanmanızdır Kimsenin gelmediği bir adada, kimsenin gelmeyeceğini bile bile beklemektir Gecenin en güzel saatlerinde ayın yansımasını demir...
  5. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...

Sayfayı Paylaş