Canımın acıyan iç yanı, bekleyeceğim seni..!

şeker kız

Yeni Üye
Üye
Canımın acıyan iç yanı, bekleyeceğim seni..!
bekleyeceğim seni seni beklicem beklicem hasret şarkıları söyleyeceğim sevgilim
Canımın acıyan iç yanı, bekleyeceğim seni...!

Canımın içi sevgilim... Bitmedi sevdalım bitmezde, kalbimde aşkın... Yanar yanar durur alevler gibi, akan mavi sular gibi... İşte yine mevsimlerden ilkbahar, yine mavi gönlüm aşkımı arıyorum. Yapraklar açıyor hüzün bahçelerime... Aşkım çok uzaklarda olsada. Aylar geçse de eskimedi sana olan hasretim... Eskimezde sevgilim... Galiba bu aşk bitmeyecek, gönül pınarlarımda. Bitmeyecek galiba... Bitmesinide istemiyorum. Gözlerimden süzülen yaşlar, çoğaldı yokluğuna...

Uzakta olsanda... Çoğaldı tutkularım senden yana... Yana yana canımın içi sevgilim... Bu gece düşünmedim değil intiharı, ama olmadı. Sen yanımda yoktun çünkü. Elim uzandı telefonun tuşlarına, dokunamadım... Çünkü seni zor durumda bırakamazdım sevgilim...Sesini duymak istedim, gecelerimde her dakika... İmkansızda olsan... Şiirlerimi okudum ağladım, çocuklar gibi ve seni bekledim... Aramanı sevgilim, sadece aramanı...

Sevdalı yüreğim buruk mahzun selviler gibi ve dallarım bükük...
Döküldü yaprakları umutlarımın ama sen varsın hayatımda sevgilim... Sokak akşamcıları gibi sallandım hasretlerinle... Bekliyorum seni canımın içi. Kahrettim yine bu gece yokluğunun ardından... Lanet olsun bu gurbet gecelerine ve lanet olsun sensiz geçen gecelere... Seni benden ayırdılar ama bitmedi sevdalım kalbimde aşkın...

Galiba bitmeyecek, sana olan hasretlerim, özlemlerim... Bitmeyecek galiba... Seni seviyorum hey sevdalım!...

Bu gece hüzün bulutları ile geçtin gönlümden... Sen dağların ardında. Yağmurlar yağdırdın sabahlarıma ve geçtin gönlümün gökyüzünden, fırtınalar misali... Sen sılana dönen bir garip yolcu. Ben gurbette çekilen "ah" lar gibiydim. Umut sahillerinde bekledim, gelirsin diye... Umudum bitmez seni seviyorum...

Sallana sallana geçiyordu gemiler, nazlı edalarıyla... Arkasında bırakıyordu gözü yaşlı sevdalıları... Kaldırımlardaki hüzünlü sesler kulaklarımdan gitmez.. Ne bir elveda diyen oldu, yalnızlıklarıma ne de bir pencere açıldı, umutlarıma... Kadere karşı koyan virgül, seni aşk diye kalbime noktaladı. Sonra masamda içtim sevgini yudum yudum, hasretlerle... Resimlerine baktım ağladım, kahrolurcasına... Galiba bitmeyecek, sana olan hasretlerim, özlemlerim. Bitmeyecek galiba... Bitmesin aşkım...

Canım benim...

Bir sevda bu bitmeyecek, ben yaşadıkça... Yokluğunda şiirler yazacağım, bilmem gecenin kaçında. Hasret şarkıları söyleyeceğim, hüzün kokan, sen kokan. Sen bilmem hangi kentin akşamlarında, kimlerlesin... Unutulmaz saatlerde, gecelerimin hüzün yıldızısın. Bilmesen de, sen benim Canımın acıyan iç yanısın canım sevgilim... Yaşanmamış gecelerimin prensisin...

Seni bekliyorum sadece seni canımın acıyan iç yanı, canım sevgilim...

cok guzel yazmısın eline yüregine saglık canım:23:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri