Etiketler:
  1. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

canlarim ben geldim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında aysegül87 tarafından paylaşıldı.

kizlar tam 1 ay giremedim isim nedeniyle ya ama hepinizi cok ama cok özledim tabi tek basima gelmedim teyze oluyorsunuz:)))))))))

2. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    gözünaydın canım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah:emzirme:

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    amin canim

4. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;
    siteye yeni kayıt oldum.İlk yazıları okuyarak başladım.Şimdi üyeyim.Çok güzel sohbetleriniz.
    Bu arada hayırlı olsun.Bizde çok istiyoruz.Allah herkese hayırlısı ile bir bebiş versin.

canlarim ben geldim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sen Benimsin

Sibel Can - Sen Benimsin

Gözüm görmez baskasini Gönül sevmez senden sonra baskasini Yüzüm gülmez Dayanamam yokluguna Meleklerde sahit olsun askimiza Adin yazilmis kalbime İstesende silmezsin Bu aksam asktan kacmak yok İstesende gidemezsin Askin yazilmis gönlüme İstesende silemezsin Yandim sana yandim Beni terk edemezsin Sen benimsin Aaaahhh herseyimsin Sen benimsin Aaaahhh melegimsin
  2. Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli..

Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli..

bir güzele deli gibi sevdalandım ey can can gule dinle bir güzele deli gibi sevdalandım ey dinle Güle sevdalanmış CAN ile geldim.... Ben anlatayım,sen dinle EY Güzeller Güzeli.. Bir sevdasın içimde,dokunamadan yaşadığım. Sevdan gül oldu bak,vuslata olan hasretimi körüklercesine. Avuçlarımdasın eşsiz kokun ile.. . Gözyaşlarım,güle dokunma çabasında iken,beynimdeki sorulara cevap bulma...
  3. ben geldim

ben geldim

ben hatice ben de aranızdayım
  4. Ben Geldim

Ben Geldim

merhaba arkadaşlar ben gamze aranıza yeni katıldım umarım sizlerle güzel vakit geçirir:tik:bolbol egleniriz:)
  5. ben geldim :))

ben geldim :))

herkese merhaba.. bende uzun zamandır takip etmeme rağmen üyelik bugüne kısmetmiş...24 yasındayım. bir yıllık evliyim ve antalyalıyım... umarım güzel şeyler paylaşırız.. ;)

Sayfayı Paylaş