1. ocean

  ocean Paylaşımcı Melek Üye

  Kayıt:
  15 Ekim 2008
  Mesajlar:
  280
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  izmir

  Canlı Çiçek Kolyeler

  Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

  parfüme gerek yok....
  Canlı Çiçek Kolye
  [​IMG] [​IMG]Bu ürün sayesinde gerçek çiçekler günlerce
  kolye olarak kullanılabiliyor.
  -
  Kadınların erkeklere oranla neden daha çok çiçek sevdiklerini tartışacak değiliz. Birçok kadın çiçeğe, özellikle de gerçeğine sıcak bakar. Bu nedenledir ki kadınlara yönelik birçok alanda çiçek desenlerini görmek mümkündür. Bu takı örneğinde çiçek bir kolye olarak kullanılmış. Fakat bu gerçek bir çiçek.
  Canlı bir çiçeğin uzun süre yaşayamacağını hepimiz kadar tasarımcılar da biliyor. Bu nedenle bu çiçekler küçük şişe benzeri, içinde su bulunan tüpün içine yerleştiriliyor. Yaşayan bir bitkiye ev sahipliği yapmak, özellikle de bu bir çiçekse çekici olabilir.
  [​IMG]
  [​IMG]

   
Canlı Çiçek Kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kolye

  kolye

  Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
 2. çiçekler

  çiçekler

  ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
 3. canlı çiçekten kolye

  canlı çiçekten kolye

  Bu da değişik bir takı tasarımı melekler.Canlı bir çiçeği kolye olarak uzun süre kullanmanızı sağlıyor.Tabii çiçek dalında güzeldir.

Sayfayı Paylaş