cansız ve dökülen saçlara çözüm!!!

M

Misafir

Forum Okuru
cansız ve dökülen saçlara çözüm!!!
dökülen saçlara çözüm dökülen saçlara çare bakım cansız çözüm dokulen saclara cozum
cansız saçlarınızı canlandıracak ve dökülmeye son verecek öneriler.Mevsim değişikliği olduğu şu dönemlerde eminim bir çok kişinin derdine derman sıkıntısına çözüm olacakdır bu bilgiler:)

Cansız ve dökülen saçlarınıza çözüm

Saçlarım çok cansız ve dökülüyor
Saçların cansız olmasının en büyük nedeni yetersiz kan dolaşımı. Bu, aynı zamanda saçların dökülmesine de yol açıyor. Kan dolaşımını artırmak için günde iki kere saç derinize parmaklarınızla masaj yapın. Faydasını göreceksiniz. Taramak da farklı bir masaj yöntemi.

SAÇ FİBERİ GERÇEK BİR MUCİZE
Arkadaşlar, Erkekler saç dökülmesi sorunuyla daha çok karşılaşıyorlar. Zor tedavi şartları, çözümsüz vakalar derken depresyonda ardından gelebiliyor. Çünkü, kadınların saçları dökülen erkekleri daha az beğendiklerini düşünüyorum.
Allahtan, bilim insanı şaşırtmaya ve dertlere deva olmaya devam ediyor. Çok kısa biz zamanda daha gür saçlara kavuşmak artık o kadar zor değil.
Saç ekimi, şampuanlar, serum tedavisinden sonra bu kez dudak uçuklatacak cinsten bir çözüm konuşuluyor;
“Fixplant saç fiberleri”.
Fixplant lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş saç gürleştirici , yani saç fiberleri; kellik gelişen bölgeye serpildiğinde saçtan ayırt edilemeyen, son derece doğal bir görünüm oluşturuyor.
Fixplant, Saç fiberleri, keratinden oluştukları için saçı da besliyorlar. Statik elektrik ile saçlarla bir bütün oluşturuyorlar. Tüm saç renklerine de uyum sağlıyorlar. Rüzgar, yağmur gibi gibi etkenlerden de özel sabitleyici ile korunabiliyorlar. Sanırım bu çözüm diğer formüllere göre çok daha basit ve ekonomik, Ben kullanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar fixplant dediğiniz ürün boyamı? bende seğrelme yok ancak saçım ince,hacimli ve gür görünmesini istiyorum bu işe yararmı, Hollywood yıldızları bu tür ürünleri kullandıklarını Discovery Channel’da seyretmiştim acaba bu toz O tarz bir şeymi? ve nereden alabilirim lütfen acele …

Hocam fixplant saç boyası falan değil topik gibi bir şey hane şu acunun tanıtığı ürün gibi ancak bu ürün yeni teknoloji üretim yane saç dibine akma yapmıyor ürün çok güzel saçin açılan seyrelen bölgeleri müthiş bir şekilde örtüyor ve hiç belli olmuyor ben topiği terk edip fixplant kullanmaya başladım tavsiye ederim.

benim kızımda saçkıran vardı doktor tavsiyesiyle fixplant kulandık kızıma ancak benimde saçlarımın ön ve yan kısımlarında seyrelme vardı birde ben deniyeyim dedim, anam demez olaydım işe yarıyor hemde felaket yarıyor başladınmı bir daha bırakman mümkün değil gür ve sırma saçlı oluyorsun bir anda eski durumun acayip gözüne batıyor ve bırakamıyorsun biz şimdi ana kız 1.5 ayda 2 şişe kullanıyoruz buda 150 tl demek, baktım olmuyor sağlık bakanlığına dilekçe yazıp fixplantın ruh sağlığına piskolojik katkısından dolayı ilaç statusüne sokulmasını ve sgk’lılara ücretsiz verilmesini talep edeceğim.

Merhaba arkadaşlar saç dökülmesi sorunundan muzdarip birçok insan gibi bende’de bu sorun var, ilk dökülmeye başladığı zamanlar bir saç uzmanına gitmiştim günlük olarak ortalama 100 tel saç dökülmesi normal demişti bana sonra bir gün hiç üşenmeden tek tek oturup saymıştım 200 kusur tel saçım dökülmüştü o günlerde panik yapıp hemen hemen her şeyi denedim bioxcin ,minoxidil, formula101, bebe şampuanı ve hatta arap sabunu vs. şeyler kullandım pek bir faydasının olduğunu söyleyemem çünkü dökülenler geri gelmedi en azından dökülmeleri bir nebze durdurdu söyleyebilirim, o günden sonra saçlarımda takriben % 30-40 oranında seyrelme kaldı. “fixplant” türündeki ilaçların metini ilk defa kendiside kullandığı için diş doktorum adil beyden ve çevremdeki arkadaşlarımdan etkisini görüyor ve çok şaşırmama rağmen kullanmayı nedense hiç düşünmüyordum, taki okuduğum bir yazı beni çok etkileyinceye kadar,Yazıyı yazan psikolog “Evden dışarı çıkarken saçıma fixplant uyguluyorum saç çıkarmıyor belki ama bana beni iyi hissettiriyor, aynaya her baktığımda seyrelmiş ve yıpranmış saçlarımın yerine gülümseyen ve dışarı çıkmak için sabırsızlanan bir adam görüyorum karşımda bu da bana heyecan veriyor” diye yazmış olduğu bu yazıyı okuduktan sonra kendime fixplant saç fiberi sipariş ettim ve kullanıyorum 15 gün oldu ve çok menunum, inanın bazen insanın gözüne perdemi çekiliyor bilmiyorum ama bunu daha çok önceden bildiğim halde neden ötelediğimi anlamış değilim, Saygılarımla

Geri