çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

Dişeps

Yeni Üye
Üye
çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?
:uhu::18::18:Arkadaşlar sizinle paylaşmayı istediğim bir sorunum var.Çoğunuzun bildiği üzere kendi çapımda çanta tasarlıyorum ve satmaya çalışıyorum...ama nedense satamıyorum.Neden satılmıyo anlamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.Gerçi birilerine gösterebilmişte diilim.reklamamı ihtiyacım var yoksa sitil değişikliğnemi??...sizce nasıl reklam yapabilirim.canım çok sıkılıyor.moralim çok bozuk...Çokmu paraya ihtiyacın var diceksiniz hayır çok şükür eşimin işi gayet iyi.Ama kendi kendime bişeler başarmak istiyorum elimden bişeler geliyo neden olmasın...Yiyip içip oturmak bana göre değil neden yeteneğimi değerlendirmeyeyim..:uhu::18:

:uhu::18::18:Arkadaşlar sizinle paylaşmayı istediğim bir sorunum var.Çoğunuzun bildiği üzere kendi çapımda çanta tasarlıyorum ve satmaya çalışıyorum...ama nedense satamıyorum.Neden satılmıyo anlamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.Gerçi birilerine gösterebilmişte diilim.reklamamı ihtiyacım var yoksa sitil değişikliğnemi??...sizce nasıl reklam yapabilirim.canım çok sıkılıyor.moralim çok bozuk...Çokmu paraya ihtiyacın var diceksiniz hayır çok şükür eşimin işi gayet iyi.Ama kendi kendime bişeler başarmak istiyorum elimden bişeler geliyo neden olmasın...Yiyip içip oturmak bana göre değil neden yeteneğimi değerlendirmeyeyim..:uhu::18:

Merhaba canım bunu dert ettiğine inanamıyorum yaptığın tasarımlara baktım gayet hoşlar inan durumum uygun olsa alırdım ama maalesef.Benim gibi durumu kötü olan bi çok melek olabilir bu sitede.

Ya da tarzları çantalarının tarzına uymayanlar ,yaş olarak kendini çantaların için büyük görenler olabilir.

Bu kadar ufak bişey için bence üzülme daha yenisin sabret bakalım biraz :)

Teşekkür ederim sorunumla ilgilendiğin için hayalcim.belkide reklam vermeliyim :utan:

ay ben çantalarına bayıldım
her yaşa uygun
ilk müşterin benim biliyorsun
ama arkadaşlara gösteremedim siteyi
ondan sonra haberleşiriz
süper bir yeteneksin
reklam da yapsan fena olmayacak
seni takdir ediyorum

Sağol pelincim çok iyisin.eğer gerçekten bir marka olmayı başarırsam çantalarınız benden hediye zaten.seni çok seviyorum canım benim:uhu::tik:

cnm ins cantalarini satarsin ama ben cantalari göremedim nasil görebilirim cnm merak ettim ayrica bi reklam yapman cok iyi olur veya tanidigin esnaflara bi kac model birak senin adina satsinlar böylelikle ismin duyulur .

ben de gördüm çok beğendim ama fiyatları pahalı açıkcası.yanlış anlama lütfen fikirlerimi söylüyorum şimdi her tarafta 10liraya çanta satılıyor.seninkiler çok güsel ve gerçekten el emeği göz nuru ona bişey diyemem ama bana pahalı geldi.bi de kendi adıma görmeden internetten ürün almıyorum,bu güvenmediğim anlamında değil de alışmamışım.

bir de hayal arkadaşıma katılıyorum biraz da tarz meselesi.eğer imkanın varsa öğrencilere ulaştırmaya çalış,o yaşa daha çok hitap ediyor gibi geldi bana,eminim çok beğenilir.

ayrıca du bakalım daha yeni yeni girmişsin bu işe ilerletirsin :):) bol kazançlar.

Canlarım çok teşekkür ederim fikirlerinizi benimle paylaştığınız için inanın düşünceleriniz benim için çok önemli..:kiss:Mucizecim evet çok ucuz çantalar mevcut ama kumaşlarının nekadar kalitesiz olduğu bir tarafa her tarafta aynı çantayı kullananla karşılaşmak ayrı sinir bozucu bi olay..düşündüğünde bukadar parayı nelere vermiyosunki ayrıca 12 aya kadar taksit imkanı var düşün ayda 4.750 neye vermiyoruzki.....bi çikolata parası.Seerosecim ewet benimde kafamdan daha sade fikirlrde geçiyor ama tam tersi yine böyle şeker modellerde yok değil.düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim canım.Aklımın bir köşesine not aldım.:kiss:

Geri