Etiketler:
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

:uhu::18::18:Arkadaşlar sizinle paylaşmayı istediğim bir sorunum var.Çoğunuzun bildiği üzere kendi çapımda çanta tasarlıyorum ve satmaya çalışıyorum...ama nedense satamıyorum.Neden satılmıyo anlamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.Gerçi birilerine gösterebilmişte diilim.reklamamı ihtiyacım var yoksa sitil değişikliğnemi??...sizce nasıl reklam yapabilirim.canım çok sıkılıyor.moralim çok bozuk...Çokmu paraya ihtiyacın var diceksiniz hayır çok şükür eşimin işi gayet iyi.Ama kendi kendime bişeler başarmak istiyorum elimden bişeler geliyo neden olmasın...Yiyip içip oturmak bana göre değil neden yeteneğimi değerlendirmeyeyim..:uhu::18:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Merhaba canım bunu dert ettiğine inanamıyorum yaptığın tasarımlara baktım gayet hoşlar inan durumum uygun olsa alırdım ama maalesef.Benim gibi durumu kötü olan bi çok melek olabilir bu sitede.

Ya da tarzları çantalarının tarzına uymayanlar ,yaş olarak kendini çantaların için büyük görenler olabilir.

Bu kadar ufak bişey için bence üzülme daha yenisin sabret bakalım biraz :)

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim sorunumla ilgilendiğin için hayalcim.belkide reklam vermeliyim :utan:

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben çantalarına bayıldım
    her yaşa uygun
    ilk müşterin benim biliyorsun
    ama arkadaşlara gösteremedim siteyi
    ondan sonra haberleşiriz
    süper bir yeteneksin
    reklam da yapsan fena olmayacak
    seni takdir ediyorum

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol pelincim çok iyisin.eğer gerçekten bir marka olmayı başarırsam çantalarınız benden hediye zaten.seni çok seviyorum canım benim:uhu::tik:

6. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ins cantalarini satarsin ama ben cantalari göremedim nasil görebilirim cnm merak ettim ayrica bi reklam yapman cok iyi olur veya tanidigin esnaflara bi kac model birak senin adina satsinlar böylelikle ismin duyulur .

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ben de gördüm çok beğendim ama fiyatları pahalı açıkcası.yanlış anlama lütfen fikirlerimi söylüyorum şimdi her tarafta 10liraya çanta satılıyor.seninkiler çok güsel ve gerçekten el emeği göz nuru ona bişey diyemem ama bana pahalı geldi.bi de kendi adıma görmeden internetten ürün almıyorum,bu güvenmediğim anlamında değil de alışmamışım.

bir de hayal arkadaşıma katılıyorum biraz da tarz meselesi.eğer imkanın varsa öğrencilere ulaştırmaya çalış,o yaşa daha çok hitap ediyor gibi geldi bana,eminim çok beğenilir.

ayrıca du bakalım daha yeni yeni girmişsin bu işe ilerletirsin :):) bol kazançlar.

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Selam canim,oncelikle tasarimlarin cok guzel.Daha sade modellerde tasarlayabilirsin.

10. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canlarım çok teşekkür ederim fikirlerinizi benimle paylaştığınız için inanın düşünceleriniz benim için çok önemli..:kiss:Mucizecim evet çok ucuz çantalar mevcut ama kumaşlarının nekadar kalitesiz olduğu bir tarafa her tarafta aynı çantayı kullananla karşılaşmak ayrı sinir bozucu bi olay..düşündüğünde bukadar parayı nelere vermiyosunki ayrıca 12 aya kadar taksit imkanı var düşün ayda 4.750 neye vermiyoruzki.....bi çikolata parası.Seerosecim ewet benimde kafamdan daha sade fikirlrde geçiyor ama tam tersi yine böyle şeker modellerde yok değil.düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim canım.Aklımın bir köşesine not aldım.:kiss:

11. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay bencede cantalarin cok sirin bence kesin satarsin sen bunlari yaz geliyo civil civil renkler

12. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim tuanacım:asskim:

13. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa dert etme kızıcam ama bak en buyuk etken ben işletmecıyım hocalarımız hepp en onemlı sey reklam ve pazarlama derdı cok kotu bır urunu bıle satabılırız reklamla ve senın urunler gayet guzel yanı anlıcan cnaım reklamm dene emı üzülme bırdee aaaa

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hımm buda değişik bi sorun :S bence tasarladıgın cantaları butiğe yada takı gibi şeylerin satıldığı biyerlere satmayı planla onlarla anlaş bence işe yarayacaktır

15. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ne yapmalıyım ne yapmalıyım...

ben başkalarıyla çalışmak istemiyorumki canım.zaten netten satmaya çalışıyorum.broşürmü bastırıp dağıtsam acaba.....üfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:puff::puff::puff::puff::puff::puff::puff:

çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj yaptıracam  ne yapmalıyım?

Kürtaj yaptıracam ne yapmalıyım?

Kürtaj Nasıl Yapılır? Hasta muayene masasına yatırılır ve bölgesel (lokal) veya genel anestezi verilir. Hastaya lokal anestezi yapıldığı halde acı vereceği düşünülen müdahaleler söz konusu ise genel anestezi kullanılmalıdır. Bu müdahale için yapılan genel anestezide, genellikle...
  2. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  3. segeilimdenr ayrıldım ama hala seviyorum ne yapmalıyım

segeilimdenr ayrıldım ama hala seviyorum ne yapmalıyım

ben sevgilimden ayrılalı 2 hafta kadar oluyo ama ben onu çok seviyorum onu görunce gözlerim doluyo üstelik bana inat eski sevdiği kızla fotolar çekinip faceye atıyo bna n isbet olsun diye elinden geleni yapıyo . ben ne yapmalıyım bana yardım edin..
  4. Hamileyim ama dış gebelik şüphesi var ne yapmalıyım?

Hamileyim ama dış gebelik şüphesi var ne yapmalıyım?

Sayfamıza endişeli anne adayları tarafından sık yöneltilen sorulardan biride gebelik teşhisi kondu ama dış gebelik şüphem var.Dış gebelik geçirdiğim nasıl anlaşılır,dış gebeliğin belirtileri nelerdir ?Öncelikle dış gebelik döllenmiş yumurtanın rahim dışında başka bir dokuya yerleşmesine denir.Genelde kanallara ve tüplere yerleşir.Dış gebelikte embriyo kesin kaybedilir ve anne hayatıda ciddi...

Sayfayı Paylaş