Cantanem...

suCre

Daimi Üye
Üye
Cantanem...
1825e0ac94ba.gif

An olur deli sevdamın suskunluğunu yüklenirim bir başıma
an olur buluşur yüreklerimiz en masum sevda yollarında
umut ki....bitivermiş daha yolun en başında bilmezdim umudun bir renginde siyah olduğunu
CANTANEM gece olur en parlak yıldıza takılır dalar gözlerim,gece olur aniden kayar gider yokluğuna yıldızım...
gölgen ki....düşüvermiş kalbime ne yakınsın ne uzaksın sen bana bilmezdim hayalinin aynalarda da konuştuğunu,bilmezdim gözlerinin gökyüzünde de durduğunu.....
CANTANEM gün olur buz dağından kopan bir buz parçası kadar soğuk,gün olur ısıtır evrenimi güneşimin içime çizdiği ufuk.....
sevgin ki.......yakıvermiş ateşiyle ne sıcaksın,nede soğuksun sen bana bilmezdim sevginin de ateşeten bir gül olduğunu,bilmezdim gökkuşağının da çiçek gibi solduğunu....
CANTANEM mevsim olur damarlarımda dolaşan kan cehennem sıcağında kavrulur,mevsim olur yüreğimde kopan fırtınalar kızgın çöllere savrulur.....
şefkatin ki........sarıvermiş ruhumu ne ellerindeyim nede ellerimdesin sen bana bilmezdim yağmurun suyuda hasretiyle kuruttuğunu,bilmezdim çölde gezinen yaralı bir ceylanı yüreğinden vurduğunu.....
CANTANEM neşe olur kahkahalarla ağladığıma güler geçerim,neşe olur mutluluğu martıların sesinden dinlerim.....
gülümseyiş ki.......dönüvermiş hıçkırığa içimde ne yalansın nede doğrusun sen bana bilmezdim bir gülümseyişin kadehlerde gözyaşı sunduğunu,bilmezdim dudaklar gülümserken yüreğe kan dolduğunu.....
CANTANEM son olur sözler biter şiirler nağme nağme konuşur......
adın ki........şiir oluvermiş dudaklarımda ne aşkımsın nede canımsın sen bana....
bilmezdim canımsın dediğim minik kuşumun kafesinden kanatsız uçtuğunu....CANTANEM.......

Geri