Etiketler:
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

çantasız cıkmam abi!!!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

çantasız cıkmam abi!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Byanlara Özel MAKYAJ ÇANTASI

Byanlara Özel MAKYAJ ÇANTASI

Byanlara Özel MAKYAJ ÇANTASI Makyaj başarılı bir şekilde uygulandığında harikalar yaratabilir. Beğenmediklerinizi örtmek, beğendiklerinizi ön plana çıkartmak ve bu sayede istediğiniz görüntüye kolayca ulaşmanızı sağlamak makyajla mümkün olacaktır. Ancak istediğiniz etkiyi sağlamak için de, bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. İşte her kadının makyaj çantasında bulunması gerekenler: Güneş...
  2. Ayak Bileği Çantası

Ayak Bileği Çantası

Chanel'in bu yaz için yaptığı tasarımlar arasında en ilgi çekici olanı ayak bileğindeki çantalardı. Mahkumların ayak monitörlerine benzeyen bu çantaların sokaktaki tezahürü merak konusu...
  3. Matraş'tan Bihter Çantası

Matraş'tan Bihter Çantası

bihter çantası hale matraş hale matraş resimleri matras matras resimleri Aşk-ı Memnu dizisi son zamanlarda konusundan çok dizinin başkahramanı Beren Saat'in oynadığı Bihter karakterinin kıyafetleriyle adından söz ettiriyor... Bihter tokadan yüzüğe gecelikten çizmeye kadar ne giyse moda oluyor...Bihter'in dizide kullandığı Matraş’ın özel tasarımlı, fonksiyonel çantası bayanların yeni gözdesi...
  4. Çoban çantası

Çoban çantası

çoban çantası çoban çantası faydaları ve zararları çoban çantası, çobançantası, faydaları, bitkisi, otunun zararları, neye iyi gelir, otu, çayı, nasıl kullanılır, bitki, ne işe yarar Daha önce çoban çantası diye bir bitki duydunuz mu bilmiyorum ama, ben henüz yeni duydum. Böyle bir bitkinin varlığından bihaberdim :D:D Şimdi gelin benimle birlikte, bu bitkinin nasıl bir ot olduğunu ve...
  5. Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri Gece Çantası Modelleri 2012 Öz

Sayfayı Paylaş