1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

çantasız cıkmam abi!!!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

çantasız cıkmam abi!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Matraş'tan Bihter Çantası

Matraş'tan Bihter Çantası

bihter çantası hale matraş hale matraş resimleri matras matras resimleri Aşk-ı Memnu dizisi son zamanlarda konusundan çok dizinin başkahramanı Beren Saat'in oynadığı Bihter karakterinin kıyafetleriyle adından söz ettiriyor... Bihter tokadan yüzüğe gecelikten çizmeye kadar ne giyse moda oluyor...Bihter'in dizide kullandığı Matraş’ın özel tasarımlı, fonksiyonel çantası bayanların yeni gözdesi...
  2. $ul€'nin Yeni Çantası

$ul€'nin Yeni Çantası

Kızlar geçen gün aldığım çizmeye uygun bi çanta almayı düşünüyordum...Gerçi alalı oldu 2-3 hafta ama anca koymak nasip oldu :) Neyse siz şimdi çizme mavi değildi griydi diyeceksiniz :D evet hala gri hahaha :24: Ama ben mavi rengi çok sevdiğim için mavi ağırlıklı Gri kenarlı bi çanta aldım...Ayrıca bu benim ilk deri çantam...:D Nasıl kızlar?
  3. Çoban çantası

Çoban çantası

çoban çantası çoban çantası faydaları ve zararları çoban çantası, çobançantası, faydaları, bitkisi, otunun zararları, neye iyi gelir, otu, çayı, nasıl kullanılır, bitki, ne işe yarar Daha önce çoban çantası diye bir bitki duydunuz mu bilmiyorum ama, ben henüz yeni duydum. Böyle bir bitkinin varlığından bihaberdim :D:D Şimdi gelin benimle birlikte, bu bitkinin nasıl bir ot olduğunu ve...
  4. Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri Gece Çantası Modelleri 2012 Öz
  5. Kolonya şişesinden şarj çantası

Kolonya şişesinden şarj çantası

Kolonya şişesinden şarj çantası yapma konusunu incelemektesiniz.Geridönüşüm projelerimizle harikalar yaratmaya devam ediyoruz.Telefonlarımızı şarj ederken mutlaka masa,yer,raf vs gibi alanları kullanırız.Bu da estetik açıdan gerçekten hoş bir görüntü oluşturmuyor.Bu görüntü kirliliğinden kurtulmak için sizlerle paylaşmak istediğimiz bir fikrimiz var.Biten kolonya şişesinden şarj çantası...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş