Etiketler:
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

çapraz çanta modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

çapraz canta çapraz çanta modelleri 2010 askılı çanta modelleri 2011 Postacı tipi dediğimiz, messenger olarak da bazen adlandırdığımız uzun askılı, çapraz stil takılabilen çantalar son 2 sezondur moda. Bende de 2 tane var. Birini arkadaşım İstanbul 'dan getirdi. Gördükçe ve beğendikçe alıyorum. Çok şık ve kullanışlı olan modeller aynı zamanda çok da işlevsel.
    İçine atın atın kolayca taşıyın hem de çok zarif bir görüntüsü var bu çantaların. Olmayan ve çanta almak isteyen bayanlara tavsiye ederim.Alışveriş yaparken süper rahatlık:)

< Konu Resmi..>

çapraz çanta modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta şapka; modası

çanta şapka; modası

Şapka mı Çanta mı?
  2. çapraz ilişkiler

çapraz ilişkiler

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu nun başrol oyuncularının dizideki yaşak aşk yakınlaşmaları gündelik yaiamlarındaki özel hayatlarını etkiliyor mu...... “BÜLENT’TE KISKANÇLIK GÖRMEDİM” BEREN SAAT, HÜLYA AVŞAR’IN TÜRKMAX’TAKİ PROGRAMINA KONUK OLDU Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat, Hülya Avşar’ın Türkmax’taki programına konuk oldu. Genç yıldız, Avşar’ın “Kıvanç Tatlıtuğ ile...
  3. 2010 çanta modası

2010 çanta modası

bu senenin moda çantaları Bu sene bu çantalar modaysa benim çanta kullanmaya yada en azından bu senenin modası olan çantları kullanmaya niyetim yok...
  4. Büzgülü Çanta Modası

Büzgülü Çanta Modası

ağzı büzgülü çanta Ağzı büzgülü çantalar ünlü markaların yeni koleksiyonlarında yerini aldı. 2010 yılında çantaların ağzı büzülüyor! Tabii bir de sadece bakmakla yetinmek zorunda olduğumuz çantalar var :( Binlerce dolarlık çanta denince akla ilk gelen marka olan Louis Vuitton da yeni koleksiyonunda büzgülü çantalara yer vermiş. Zincir detayıyla süslenmiş bu çanta gerçekten de göz...
  5. 2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

2012 çanta modelleri değişik çantalar ilginç çantalar Çanta, kadınların en tutkun olduğu aksesuarların başında gelir melekler :) İşlevselliğinden daha fazla görüntüsüyle kadınları büyüleyen çantalar, genelde kadınların almaya doyamadıkları parçaların başında gelir. Biz de çantaseverler için, özellikle spor kıyafetlerinizle uyum sağlayacağına inandığımız değişik çanta modellerini sizlerle...

Sayfayı Paylaş