Caresizim

Ariza

Yeni Üye
Üye
Caresizim
Benim bir bucuk yil önce hayatimda biri vardi evlenme karari aldik ailem karsi cikti o arkasinda bakmadan gitti, bense onu hala deliler gibi seviyorum. Ayrildiktan 6 ay sonra hayatima yeni biris girdi onu unutmak icin kalbimden atmak icin kabul etmistim yeni geleni ama herdefasinda onu eski sevgilimle kiyaslyiordum ve sonu tahmin ediceginiz gibi olmadi ayrildik. Asil sorunum suanki ilk sevgilim bir bucuk yil önce ayrildigmiz oglan bama Facebookdan Msnden mailler atiyor benimle ARKADAS olkr görüsmek istedgini sölyür, bir bucuk yillik ayrilikdan sorna ilk görüsmemiz bundan tam iki ay önce oldu kendimi güclü hissediyordum onu unuttum konussam da birsey olmaz dedim ama ta mtersi oldu.
Onu gördüm yine eskiden oldugu gibi icimde bir heycan ellerim titremeye basladi gözlerimde yasalr akmaya basaldi ikimiz de tutamadik kendimizi eski konulari actik o Ailemi ben ise onu sucladim...sonunda görüsmek istemedigmi söyledim ona cünki nisanlanmisti ve diger kizdan ayrilamayacagini söyledi bense onun beni hala cok sevdgini inanarak icimi acmistim ona yine.
Tam iki ay sonra yani bugün yine ortak bi arkadasdan dolayi Msnde görüstük beni unutamadigni hala kalbinin bir kösesinde oldgumu söyledi ama nisanli oldugu kizi da seviyormus ondan ayrilamazmis bende yaptig hatayi baska birinde daha yapamazmis, ayda bir kez olsun yüzümü görmeyi istiyormus.

Caresiz oldugum konu su : Onu hala deliler gibi seviyorum, o kiz hayatinda oldugu sürece onunla görüsmem de nisanlisina haksizlik etmis olurum ama en büyük haksizligi kendime etmis olurudum.Ama icimdeki diger ses görüs bulus diyor belki böylece o kizdan vaz gecer napacagimi bilmiyorum.
Bunu sizlerle paylasmak istedim cünki etrafimdaki hic kimse beni anlayamazdi birilerine analatmam lazimdi birz olsun rahatlamaya ihtiyacim var. Bu güzel sitenin güzel Melekleri lütfen bana bir akil verin napayim ben simdi? Seni unutamiyorum seni hala seviyorum suanki aklim olsa seni birkmazdim diyen kisiyle görüseyim mi yoksa onu tekrar hayatimdan cikarayim mi ?

Canim sanirim daha evvel biz konusmustuk bu konuyu seninle...

Ece'cim, baskasini düsünmen cok gzl (diger kizi) gercekten, bunu pek cok kisi yapmaz, hatta kimse yapmaz denilcecek kadar az insan yapar...

!AMA! evet amasi var iste, SENI KIM DÜSÜNÜYOR?? haklisin HICKIMSE.

Sen bir baskasi Mutlu olsun diye, NEDEN kendini Mutsuz ediyorsun, karsi taraf senin icin böyle birseyi yaparmiydi??

Bak cnm Gecek aski buldugunu saniyorum, ve eminim onun kadar KIMSE sevemeyeceksindir, bu duygular icerisindeyken sen, neden vazgeciyorsun??

Tmm dielim, biraktin... O'nun o kizla mutlu olmasini diledin...
Hayatin boyunca, ACABA yada KESKEler ile yasayacaksin!
Ya deneseydim, belki olurdu, belki o kizda anlardi birbirimizi sevdgigimizi...vs

yani bence : vazgecme derim canim, aradan oakdar gecmesine ragmen, HALA sende yasiyorsa bu insan, vazgecme gülüm...

Tabi bu durumda O'nunda ne hissettigi cok önemli...

Ama eger seni, dedigi gibi HALA cok seviyor, unutamadiysa...

O kizlada sonu yoktur cnm er yada gec bitecektir...

Nasil sen sevmedigin biri ile yürütemediysen, ayni akibet olacaktir..

Dene, konus, cabala...

en azindan yaptim dersin tatlim :)

Allah yardimcin olsun güzelim :)

umarin sonuc istedigin gibi olur :kiss:

Yorumun icin cok saol canim benim.

Onun dediklerinden emin olsam hic firsat vermem konusurum ederim ama emin olamiyorum, hem seni unutamadim diyor hemde o kizdan ayrilamam onu seviyorum diyor anlayamiyorum beni böyle yaparak üzdügnü farkinda üzmek de istemiyorum diyor ama seninle konusmak ayda bir de olsa yüzünü görmek istiyorum diye de diretiyor.

Suan msnde ekeldim onu birz düsünüp öyle karar verecegim napacagima. Okdr karisik ki kafam herlade suan karsima baskasi ciksa bunu unutmak yokluguna tekrardan alismak icin kabul ederim.

Allah tüm sevenleri kavustursun, kimseye ask acisi cektirmesin.

Amin Canim benim...

Seni cok ii anliyorum, iki arada bir derede kalmissin...

Ya canim sana acik olacagim, BEN senin yerinde olsam, onun yoklugu benim icin varligindan daa faydali olurdu elbet..

bak beni ltf yanlis anlama tatlim, kendimi senin yerine koyuyorum, ve bu erkegin ADiL olmadigini görüyorum.

Bir ipte iki cambaz oynamaz derler...
Belki kirici oluyorum ama dost aci söyler derler; SENI YEDEKTE TUTTUGU BELLI GÜLÜM...

Bir erkek ASLA ve ASLA sevmedigi biri ile birlikte olmaz.
Kendini yazik etme gülüm...

Biliyorum simdi diyeceksin, ilkinde öyle yazmiyordun diye, seni hak eden biri icin savas...

Seninle olmak icin can atan biri ile, seni yedekte tutan biri ile degil...

HER ISTE VARDIR BIR HAYIR GÜLÜM...

Senin hayrinda ondan ayrilmakla olmus..

yine sen bilirsin tabiki, ama bana ve eminim bircok kisiye bu adamdan sana pek hayir gelmeyecegi ortada...

Karar vermeden önce cok cok cok ii düsün cnm...

Üzülmeni istemem :kiss:

Tskler canim benim bunalrin hepsi aklimdan geciyor benim zaten hayirli olsaydi olurdu birseyler zamaninda.
Ama onun bukadar israr etemsi suan bukadar israr etmesi anlamsiz geliyor bana ikilemde birakan sey bu yoksa iki ay önceki gibi düsünüyorum ona yine birsey olmayacak hayatina devam edecek o kizin birseyden haberi olmadigi icin o kiza da birsey olmayacak üzülüp aglayan ben olacagim ki ben üzülünce suan icin tek tutunacagim dal olan ailem de benimle üzülyüor onalra söylemesemde seziyorlar neler olup bitigini.

Biliyorum elbet birgün karsima beni cok seven birisi cikacak ve ben cok mutlu olacagim.Aklimdan gecen okadar cok sey varki onunla ilgili ama en hayirlisi benim icin onunla görüsmemek olacak ki bence kime analtsam bu durumu öyle diyecek.
Belkide sadece düsnüdügüm ve uygulamak istedigim seyleri onaylatmam gerekyior o yüzden bukdr celiski icersisindeyim ama eminim en dogrusu onu benden uzak tutmak olacak.

Sana da ayrica tsk ederim canim benim msnde basini sisirmistim digerinden ayrilinca simdide burda öptüm seni kocaman.

:11:

böyle birsey düsünme bile gülüm :)

sende benim derdimi dinledin unutma :tik:

hem bu gibi seyler konusa konusa atlatilir :)

Ama böyle düsünmene sevindim cnm, ilk adimi atmissin simdi birde diger adimi at, cesaretini topla ve kendini daha fazla oynatma :)

bende öptüm seni canimmm :asskim:

Geri