çaresizlik

melegim

Yeni Üye
Üye
çaresizlik
slm arkadaşlar bu yazacaklarım benimle ilgili degil 18 yaşında bir çocugun hayatı
yaşadıgı toplumun onu mal gibi görüp başkasına başlık parası altında satılmasında hangi ortamda yaşıyoruz bir tarafta zengin ve duyarsız insanların sadece zevkleri ugruna döktüğü akıttıgı paralarla bir hayat diğer tarafta sadece okumak için evlilikten kaçıp sıgınma evine yerleştirilen çaresiz bir çocuk ....

belki birgün bir kurşunun namus adı altında hayata gözlerini yumacak peki o namus adı altındaysa onu sadec 2 milyara başkasına verirken namus anlayışı nerede ..

Dar kafaların zihniyetini değiştiremeyiz ama ben kimseden korkmadan o kıza sahip çıktım okula yazdırdım kimsedende korkmuyorum topluma hayırlı bir evlat olarak okutacam ellimden geldiğince kimse duyarsız kalamaz kalmamalı sahip çıkılan bizim evlatlarımız yarınlarımız bu hayatı o seçmedi orda o kültürde büyümeyi evlendirilmeyi o seçmedi ve onu bir başına bir hayata çaresizce atanlar UTANSIN

Cevap: çaresizlik

işte herzaman güçlü bir kadın olarak bize örnek olan melomm..birkez daha bize ne kadar güçlü ve karakterli biri olduğunu göstermiştir bu yaptıkların.ben seni şahsen tanıyan bir kişi olaraktan konuşuyorum gerçektende mükemmel bir dost ve mükemmel bir insansın.senin cesaret ettiğin bu hayırlı ve anlamlı işe inan birçok erkek cesaret edipte kalkışamazdı seni birkez daha tebrik ediyorum.Allah yolunuzu açık etsin umarım o insanı topluma en iyi şekilde kazandırırsın ve çok iyi yerlere gelir.emeklerin ve emekleriniz boşa çıkmasın.seni seviyorum melom iyiki varsın:)

Yürekten kutluyorum insanlığınız için,duyarlılığınız için.
insanlık ölmemiş!... ölmeyecekte…sevgi saygı tükenmedikçe…
Hayat size hep hakettiğiniz iyilikleri getirsin inşallah
Hep böyle sevgi doLu kalın
Saygılarımla :)

Ben her zaman töre ve töre adı altında kızlarımıza yapılan zulüme karşıyım. Yürekten kutluyorum. Sizin gibi cesaretli ve cesaretini göstermekten çekinmeyen herkesi ayakta alkışlıyorum. Bravo.

insanlar yaşadıklarıyla değil bıraktığı izlerle anılırmış teşşekür ederim düşünceleriniz için arkadaşlar

Geri