1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  çarpıcı bakışların sırrı

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  Çarpıcı bakışlara sahip olmanın yolu kirpiklerinizi daha dikkat çekici hale getirmekten geçiyor.
  Doğal görünüm

  Megan Fox'un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff, "Kirpikleriniz, makyajınızın yoğunluk derecesine uygun olmalı," diyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir etki yaratmış olursunuz.

  Dramatik bakışlar
  Orta uzunlukta takma kirpikler, çok abartılı bir görünüme neden olmadan gözlere flörtöz bir hava katıyor. Kirpikleri kıvırdıktan sonra uzatan bir maskara sürün. Ardından, takma kirpiği kirpik dibine yerleştirin ve parmak uçlarınızla sıkıştırın.

  Yoğun bakışlar
  Daha belirgin bakışlar için, bütün kirpikleri deneyin. Takma kirpiğin kıvrımını yumuşatmak ve daha kolay yerleştirebilmek için önce parmaklarınız arasında yuvarlayın. Uyguladıktan sonra, siyah likit eyeliner sürerek kirpik diplerinizi daha da belirginleşirin.

  Kirpik uygulamalarında aklınızda bulunsun!

  Maskaranın bulaşmasını önlemek için, sürerken kirpiklerinizle göz kapağınız arasına bir kredi kartı yerleştirin.

  Gündüz alt kirpiklerinize maskara sürmeyin,bu çok dramatik bir görünüme neden olabilir. Onun yerine, yoğun görünmeleri için koyu kahve bir kalemi kirpik diplerine dokundurun.

  Göz pınarındaki kirpiklere koyu kahverengi, dışlardaki kirpiklere ise siyah maskara uygulayın.
  Bu yöntem gözleri daha uzun gösterir.

  Ayrık gözleri daha yakın göstermek için, göz pınarlarındaki kirpiklere bir kat fazla maskara sürün. Dıştakilere ise hiç sürmeyin.

  Fırçadaki fazla maskarayı almak için temiz bir kağıt mendil kullanın.

  Fırçayı kirpik dibinize yerleştirin ve uçlara doğru zig zag hareketlerle sürün.

  Alt kirpikler için, fırçayı dik tutun ve kirpikler üzerinden hafifçe geçirin. Topaklanma olmayacaktır.

  Kolayca Çıkarmak için ovuşturmaya gerek yok! Yuvarlak bir pamuğu kağıt mendile sarın. Bu, pamuk parçalarının yüzünüzde kalmasını engeller.

  Makyaj çıkarıcı döktüğünüz pamuğu göz kapağınızın üzerinde bekletin ve yukarı, aşağı ve yana doğru silerek temizleyin.

  Son adım olarak temizleyicinizle yüzünüzü yıkayın.

  Upuzun kirpiklere sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz ama genetik mirasınız buna imkan vermiyor. Bu gerçeği değiştirmenin bir yolu var. Kirpikleri kalınlaştıran, parlaklık veren ve daha hızlı uzamasına yardımcı olan Double Lash, içeriğindeki proteinler ve doğal aktif maddeler ile kirpikleri kısa sürede sağlıklı, uzun ve güçlü hale getiriyor. Kirpikler için besleyici bir bakım kremi olma özelliğini taşıyan bu ürün, maskara gibi uygulanıyor ve 30 gün içerisinde gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

  alıntı

   
çarpıcı bakışların sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bakışlar

  bakışlar

  Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
 2. çarpıcı gözler

  çarpıcı gözler

  çarpıcı resimler çarpıcı gözler Ögle vakitlerinde, akşama doğru kullanacağınız bir makyaj.
 3. Çarpıcı resimler

  Çarpıcı resimler

  çarpıcı resimler çarpıcı kadın resimleri carpıcı resımler Sih mezhebinden bir Hindistanlı akşam güneşinde Altın Tapınak önündeki suda dua ediyor ABD askeri helokopteri Afganistan Korengal bölgesinde 'teftişte' Manilalı protestocular Birleşmiş Milletlerin göç ve gelişme programına direniyor Kongo'da hep savaş, açlık ve mecburi göç var Her sekiz İngiltere...
 4. Çarpıcı bir dekolte için

  Çarpıcı bir dekolte için

  ·İki adet yumurta akını köpürtün ve bir fırçayla dekoltenizden boynunuza kadar sürün. 10 dakika beklettikten sonra yıkayın. ·Belirli noktalara baskı uygulayarak yapacağınız masaj, dekoltenizdeki kan dolaşımını artırır. Ardından süreceğiniz aktif maddeli bir krem ise, bu bölgeyi yoğun bir şekilde besler. ·Kırışıklıklara karşı, dekolte için özel imal edilmiş ve içinde kolajen, elastin,...
 5. çarpıcı bakışlarla siz.....

  çarpıcı bakışlarla siz.....

  megan fox gözleri lens mi Çarpıcı bakışlara sahip olmanın yolu kirpiklerinizi daha dikkat çekici hale getirmekten geçiyor. Doğal görünüm Megan Fox'un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff, "Kirpikleriniz, makyajınızın yoğunluk derecesine uygun olmalı," diyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir etki yaratmış...

Sayfayı Paylaş