1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Cassy marka Bayan Spor Ayakkabıları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Cassy, mille, icecat, bayan, 2011 sezon, spor ayakkabı, modelleri, renkleri, resimlerini buradan bulabilirsiniz

Meleklerim bu markayı özellikle cassy olanı ben pek fazla duymadım ama hem ücreti hem modeli hoşume gitti.

Cassy olan marka 24,90 tl
    Mille olan 39,90 tl
    İcecat ise 39.90 tl

Mille

Geri kalan hepsi Cassy, pembe beyaz olan İcecat;

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Cassy marka Bayan Spor Ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ROCKÇI spor ayakkabıları

ROCKÇI spor ayakkabıları

rockçı ayakkabıları rockçı ayakkabısı Rock denildi mi aklıma ilk gelen şebnem ferah:DNeden bilmiyorum ama öylee.Ha bide kankam ROCCO var birde o gelir aklıma.Kendisi fanatik bir rockçıdır.İşte rock tutkunlarına özel spor ayakkabıları... Zincirler yakıyorrr:D Bunları çok beğendim ben yaa.Ben rapçiyim ama rock tarzınıda sevdim:D
  2. Bambi Marka Ayakkabılar...

Bambi Marka Ayakkabılar...

bambi spor ayakkabı bambi 2011 yazlık ayakkabı modelleri Bayanların sevdiği beğendiği tarz ayakkabılar hemde bütün melişlerin ayağına yakışacak ayakkabılar bunlar umarım beğenirsiniz her zevke her renge uyar buyrunn...:sigara:
  3. Mavi Nike Bayan Spor Ayakkabıları

Mavi Nike Bayan Spor Ayakkabıları

nike, mavi bayan spor ayakkabı, modelleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Mavi ayakkabıyla mavi kot çok güzel yakışır melekler :) Tercih edenler için Nike'ın birkaç modelini inceledik ve sizler için paylaşıyoruz :tik:
  4. spor ayakkabılarımı nasıl temizleyeceğim

spor ayakkabılarımı nasıl temizleyeceğim

Spor ayakkabılarım beyaz ve hemen kirleniyorlar, makinaya atıyordum bir ara ama o da ömrünü götürüyor. Spor ayakkabılarımı nasıl temizleyebilirim bilen var mı ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş