1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Çatı katınız kütüphane olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çatı katı dekorasyonu Çatı katı kütüphanesi

Evimde malesef kitaplarımı koyacak bir yerim yok. Keşke olsa da güzel bir kütüphane modeli yaptırabilseydim.O yüzden hepsi çekmecelerde ve işyerimdeler. Ama bu çatı katı dekorasyonunu görünce çok beğendim.

Çatı katınız kütüphane olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatı katınızı dekore edin

Çatı katınızı dekore edin

Dekore edilmesi en zor mekânlardan biri de çatı katlarıdır. Oysa doğru mobilya seçimi, yerleşim planı ve iyi bir yalıtım sistemiyle bu özel yaşam alanlarını daha keyifli hale getirmek mümkün Çatı katlarında ortaya çıkan en önemli sorun, eğimli tavanlar ve kullanışsız köşelerdir. Bu nedenle de evlerde genellikle bu katlar depo alanları olarak kullanılır. Oysa çatı katınızda kendi...
  2. Çatı katınızı nasıl dekore edersiniz?

Çatı katınızı nasıl dekore edersiniz?

Dekore edilmesi en zor mekânlardan biri de çatı katlarıdır. Oysa doğru mobilya seçimi yerleşim planı ve iyi bir yalıtım sistemiyle bu özel yaşam alanlarını daha keyifli hale getirmek mümkün... Çatı katlarında yerleşimi en çok zorlaştıran konu çatı eğimidir. Ancak sıradışı bir dekorasyon uygulaması ile sorun gibi görünen bu eğim avantaja bile dönüşebilir. Çatı katlarında eğimden ve tavanın...
  3. Çatı katlarını severmisiniz?

Çatı katlarını severmisiniz?

Kurtuluşta bir çatı katında yaşayan bir arkadaşım vardı.. Sade ve sıradan eşyalar koymuştu..eski bir buzdolabını fıstık yeşiline boyatmıştı.. Sıradan bir dolaba ise minik minik dantel örgüler koyup eski fincan takımlarını yerleştirmişti.. Yatak diye bişey yoktu sadece yere konulmuş bir döşek üzerine de patchwork işi bir örtü.. Eskiden köylerde kullanılan dört ayaklı odun sobası vardı...
  4. Çatı Katınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Çatı Katınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

Bu sayfa; Çatı Katınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük şehirlerde yaşayanlar için müstakil bir evde oturmak biraz zor olsa da apartmanların üst kat dubleksleri çatı katı sahibi olmak için yeterlidir. Gerçi apartman dublekslerinde çatı katları genelde yatak odaları için ayrılır ama biz küçük bir çatı katınız değerlendirmeniz...
  5. En Yeni Çatı Katı Dekorasyonları

En Yeni Çatı Katı Dekorasyonları

Çatı katları kimileri için depo olurken kimileri bu alanı daha tasarruflu değerlendirip oda görünümlerini şık bir şekilde bu alanda gerçekleştirebilmektedirler. Siz de çatı katınızı en iyi şekilde değerlendirip yeni görünümlü bir oda dekoratifliğini bu alanda gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız çatı katı için alan genişliğine göre faydalanabileceğiniz oda dekorasyon fikirlerinden faydalanma...

Sayfayı Paylaş