Çatı katlarını severmisiniz?

Mahperver

Yeni Üye
Üye
Çatı katlarını severmisiniz?
Kurtuluşta bir çatı katında yaşayan bir arkadaşım vardı..
Sade ve sıradan eşyalar koymuştu..eski bir buzdolabını fıstık yeşiline boyatmıştı..
Sıradan bir dolaba ise minik minik dantel örgüler koyup eski fincan takımlarını yerleştirmişti..
Yatak diye bişey yoktu sadece yere konulmuş bir döşek üzerine de patchwork işi bir örtü..
Eskiden köylerde kullanılan dört ayaklı odun sobası vardı salonunda..
Odun yakıyordu ve o sobanın yanına oturup yaprak dolması yapmak o kadar güzeldi ki..
Balkonu küçücüktü ne çiçeği ne böceği vardı ama her sabah güvercinler konardı ..
Özellikle de sabah ezanında gelen güvercinler vardı..
Basit yaşamak böyle bişey olsa gerek..
Bana o evi hatırlatan bir kaç kare eklemek istedim..
Bir yanı nostaljik olan melişlerime sevgilermle..

livinginargentina10-4015.png

livinginargentina1-9926.png

livinginargentina8-8784.png

livinginargentina5-7950.png

Çatı katlarını çok seviyorum özellikle yatak odan çatı katında olacak ve ordan gökyüzünü izleyebileceğin bir pencere ne diyeyim muhteşemmm olurdu:D

bende çok severim bide deniz manzarası olursa şahane olur

bende çok severim ...heleki yukardan izleyebileceğin birde güzel bahçe manzaran varsa...şöyle sana ve bir arkadaşına yetecek birde balkon ohh tamam :)

çatı katlarını severim bu resimdekilerde çok orjinal ya bu tarzıda çok severim gerçekten. diğer melişlerinde dediği gibi yatak odası çatı katında olmalı bencede birde tavanda yıldızları görebileceğin bir pencere yağmur yağınca sesi filan süper olur gercekten ahhh ahhhhh......

Geri