çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

M

meve elif

Forum Okuru
çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom
arkadaslar gaz sancisi hamilelik belirtisimi ?

emirazra

Yeni Üye
Üye
Meraba arkadaslar ben yeni üye oldum bu ayın 8 hasta olmam gerekirken 5 inde oldum yani erken oldum fakat sadece 1 veya 2 gun surdu aşırı adet kanaması gibi sonra kesti kahverengi akintim gelmeye başladı ama çok sık değil şimdi hala hasta olmadim test yaptim negatif sizce nedir bu sorun lütfen cevap yazin

aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çatlama iğnesi sonrası bu hamilelik belirtisi mi hamile olabilir miyim ? Çatlama iğnesi sonrası bu hamilelik belirtisi mi hamile olabilir miyim ?
Merhaba hanımlar bu ay klomen kullandim ve catlatma ignesi vuruldu doktorum çatlama olmuş olabilir ama biz yinede iğne yapalım dedi ve 3 yumurta olduğunu söyledi 23-24-25 mm hamile kala Şansın çok yüksek dedi ve progestan felan verdi. Daha...
Bilmedikleriniz 1
Klomen ve catlama ignesi Klomen ve catlama ignesi
Merhabalar ben klomen ve catlama ignesi kullandım catlama iğnesini ayın 25 inde oldum. Tiroit hastasıyım doktora gittiğimde gebelik tedavisi görüyorum demiştim doktorda diğer testleri yazarken beta hcg de yazmış ve benim sonucum 8.96 çıktı...
Bilmedikleriniz 0
Çatlama ignesi olup hamile kalanlar yardım eder misiniz Çatlama ignesi olup hamile kalanlar yardım eder misiniz
Kimse varmı catlatma iğnesi olanlar hamile kalan varmı aranizda bende çatlama iğnesi olacağım bana tavsiyeleriniz nelerdir konunuz var mı beni yönlendireceğiniz ?
Aşılama Yaptıranlar Bölümü 0
Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi
Kızlar merhaba 25 yasındayım. 1.5 senedir evliyiz. Adetimin 4. Günü klomene basladım. 5 gün ikişer taneden klomen kullandım. 30 haziran çatlama iğnemi oldum. İğne günü ve 1-2 temmuz kasıklarımda çok agrı oldu. Bugün de var ama cok daha hafif...
Kadınlar 8
aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir
kızlar ben 28/01/15 te ilk aşılamamı oldum. şimdi bekliyorum. çok az kaldı... son 4 günüm. daha önce kendi kendime hamile kaldım. 11. haftada kalbi durdu.. 2. hamileliğim seropen ve çatlatma iğnesiyle o da kimyasal gebelik gibi oldu.. dr da...
Kadınlar 2