Catlatma ignesi betahcg testi sonucunu nekadar yukseltir

Temka2107

Yeni Üye
Üye
Catlatma ignesi betahcg testi sonucunu nekadar yukseltir
Kizlar merhaba araniza yeni katiliyorm yaklasik 7 aydir korunmuyorum Skintim sol yumurtaligimda 7cm lik dermoid kist var ve sag tarafimda 3cmlik dermoidim var drlar evlenmeden gebe kalmam geretigini ve kati bi kist oldugundan cocukla birlikte kistlerimden kurtulacagmi soylemislerdi Fakat iki aydir kontrole gidiyorm folik asit disinda hic bir ilac kullanmadim yumurtam da olusmustu ama sag tarafimda sadece bunun uzerine catlatma ignesi vuruldum ama doktor zamanin cok yok direk tup bebek dedi kistimin buyuk olmasindan dolayi igneden 6gun snra beta hcg 15.17 cikmisti cok umutlanmistim iki gun sonra tekrarladigimda 5e dusmustu normalde her ay agri yapan.goguslerimde agri yok ve adet gunum dunden beri sag tarafmda ara ara batmalar hissediyorm normalde agri oldugunda kan gelirdi suan bisey yok benim gibi dermoid kistle hamile kalan kizlar lutfen yardimci olurmusunuz dua edelim allahim kimsenin kucagini bos birakmasin psikoljim alt ust oldu resmen

Merhaba,
Dermoid kistler genelde kıl,tırnak,diş gibi dokuları bünyesinde barındırabiliyor.Bu kistler birliktelik esnasında ağrı , normal dönemde kasık ağrısı yapabiliyor.Bu kistlerin rahimden temizlenmesi gerekir.HCG değeriniz kullandığınız ilalardan dolayı pozitif çıkmış. Bu kist türü büyüklüğüne göre gebe kalmayı zorlaştırabilir. Hekiminizin tüp bebek önerisini dikkate alın. Bu yöntemle gebelik sağlanabilir. En kısa zaman da mutlu haberlerinizi almayı diliyorum. Sağlıklı günler ..

Geri