1. zurzur

zurzur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çatlatma iğnesi ve sonrası yaşanan psikolojik gel gitler...

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zurzur tarafından paylaşıldı.

İğne olalı 12 gün oldu. Dün idrar testi yaptım neğatif çıktı :( ne hissedeceğimi şaşırdım:bilgi ve tecrubeli arkadaşlar yardım edin lütfen..

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Sabırlı olun moralinizi bozmayın.Gecikmeniz olursa testi tekrarlayın.

3. zurzur

zurzur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belirti hiç hissetmiyorum :( bi sonraki testi nasıl bekleyecem ne kadar bekleyecem ...

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Mens olmazsanız testi tekrar yapın.

Çatlatma iğnesi ve sonrası yaşanan psikolojik gel gitler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesi

çatlatma iğnesi

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler
  2. HSG Fİlmi ve Yumurta Çatlatma İğnesi

HSG Fİlmi ve Yumurta Çatlatma İğnesi

Merhaba bacılar. Ben yaklaşık bir senedir evliyim. HSG filmi çektirdim. Tüplerim tıkalıydı. Bu sayede açıldı. Ve Ardından yumurta çatlatma iğnesi yaptı doktorum. Bu tür yöntemlere başvurup netice alan yani hamile kalan arkadaşlar var mı. Ve şuan beklemekteyim. Çok ciddi kafam karışık... Cevaplarınızı bekliyorum...
  3. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  5. Klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

Klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

Kısırlık kadın ve erkeğin bazı nedenlerden yada nedensiz çocuk sahibi olamamasıdır. Kısırlığın nedenleri kadın ve erkek faktörlü olabilmektedir. En sık olarak kadınlar da ksırlık görülmektedir. Bu kadınlar ya hiç gebe kalmamış , yada daha önce gebe kalmasına rağmen tekrar gebelik sağlayamamıştır. Günümüzde kısırlık en çok kadınlar da yumurtlama sorunlarıyla karşımıza çıkmaktadır....

Sayfayı Paylaş