Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

Tusem arkadasim 9 aralikta vurundun kac gun sonra test yaptirdin ben 7 aralikta yaptirdim ama test yaptirmadim daha doktor soylemedi şu gunde yaptir diye cvp bekliyorum senden hayirli olsun bebegin allah herkese nasip etsin senin adina cok sevindim daha mutlu olursun insallah

ilaclardan olabilirde igne vurunduysan hevin daha ne ilaci kullaniyorsun ben igne vurundum ama hic agri olmadi benim kide 20mm yumurtam varda ogunu vurundum hayirli haber bekliyorum sendende bir hayirli haber gelir insallah canim

Kızlar bende 5 aralık da çatlatma iğnesi vuruldum sağda 22 mm yumurta vardı bekliyorum ama yumurtalıklarım çok ağrıyor özellikle sol ilaçlardan sanırım
Canm bemim igneden sonra agrim oldu bnde 9 aralikta yaptrdim suan hafif hafif arada iste gidip geliyorewet bu arada benmde yumurtam sagda 19,5mm ama soldada agrim oldu anlamadim ins buay olumlu sonuc aliriz Allahumme ya VARIS cek cnm 707 tane elini karnina koy elindn geldigi kadar hergun oku

Tusem arkadasim 9 aralikta vurundun kac gun sonra test yaptirdin ben 7 aralikta yaptirdim ama test yaptirmadim daha doktor soylemedi şu gunde yaptir diye cvp bekliyorum senden hayirli olsun bebegin allah herkese nasip etsin senin adina cok sevindim daha mutlu olursun insallah
Cnm ins seninde hayirli haberini aliriz allah mi soyletti bn daha test yapmadim 9 aralikta ignemi oldum catlma gunu 1 gun sonra bn gun asiri devam edicem zaten ikiskiye 10 gun icinde ignede hormon yuksekligi gosterdigi icin 14 gun kan yapmayi dusunuyirum doktr bisi demediki bana istesem ararimda burda okuduklarim kadaryla harekt etcm yani yazdiklarinizi gec gordum kusura bakmayin aralik ayinda catlama ignesi olrak topik acsak mi acaba

Benim iki tane sağda yumurta oluşmuştu ama sağ tüp biraz sorunlu olduğu için umudum yok keşke bi tanesi solda olsaydı

Bende 2 ciyi düşünüyorum 5 aydir hamile kalamadim doktor klomen catlatma iğnesi yaptı 5 aralik inşallah hamile kalirim allah herkesin gönlüne gore versin

insallah alirim iyi bir haber bir umutla bekliyorum bugunle tam 8 gun oldu ama 7 araliktan igneyi vurundugun gunden sayyorsan senin bebegin kac aylik yoksa daha yenimi kac yasindasin bide onu sorabilirmiyim sakincasi yoksa kac yillik evlisin tusem

Canim bende 22 yasindayim 6.5 senelik evliyim sivasliyim benimde bir dusugum oldu 1 aylik 3 sene oldu daha hamile kalamiyorum o dusugumdede gec hamile kaldiydim birazda gozden nazardan oluyo bakalim buseferde ne olucak bekliyorum adet gunumu insallah iyi haber aliliriz eger bebegim olurda erkek olursa umut koyucam adini cunku bir umutla bekledigim icin cunku ben evleneli baya oldu ve kurban kesicem iyi haber alirsam sen nerelisin azda sen anlat dert ortagim ol yanlis anlamasin isterim arkadas olmayi ve herseyi paylasmayi adini bilmiyorum daha abla kib

Tusem cim evet fiziksel hiç bir sorun yoktu geçen sene düşük yaptım beklemedeydim bir kaç tetkikten sonra doktor 6 ay catlatma iğnesi deneyelim dedi ama ben daha ilk ignede hamile kaldım ben 20 kasımda oldum 12 saat sonra ve 36 saat sonra ilişkiye girdik. Genelde iğneden sonra 36 saat sonra deniliyor ama doktorum 12. Saati de söyledi bu da aklınızda bulunsun. Şimdi herşey yolunda 6haftalık hamileyim darısı tüm. İsteyenlerin hayırlısı ile başına :) ümidin izi yitirmeyin

Geri