Çatlatma İğnesi Yaptıranlar

koza sen daha yeni başlamışsın canım...bence erken çatlatma iğnesi için...ilk yılda çocuk olma ihtimali yüzde seksen ...bir yıl bekle istersen büyük ihtimal kendiliğinden olur olmazsa o yönteme başvur....

koza sen daha yeni başlamışsın canım...bence erken çatlatma iğnesi için...ilk yılda çocuk olma ihtimali yüzde seksen ...bir yıl bekle istersen büyük ihtimal kendiliğinden olur olmazsa o yönteme başvur....

geveze merhaba. Yeni mi diyorsunuz yaşım 30 lar olunca ben geç kalmayayım dedim. 3 kez normal denedik. Bir kez çatlatma iğnesi denedim ovitrella. ama çok srtes olmuştum. Şİmdi seraphone kullandım, 4 yumurtam oldu, bugün doktora gittim, 3ü baskınmış, biri çok büyümüş. 2 si tutar ilişkiye girerseniz dedi. pregnly diye iki iğne vuruldu kalçamdan 5-6 sonra ilişki, sonra da gün aşırı ilişki dedi doktorum. Ben saf saf hamile kalmaktan korkardım hep, aslında hamile kalmak ne zormuş.

çatlatma

Kızlar ya çatlatma iğnesinden sonra ilk seferde hamile olan var mı?

hamilemiyim

Yumurtam Çatladı mı ( Gebelik )
çatlatma iğnesi, nasıl nezaman yapılır ?
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var....ben ayın 11 inde regl olmam gerekiyordu fakat olmadım geçiktiğim 5. gün kan testi yaptırdım.

Fakat beta değeri 57.9 çıktı labaratuar doktoru yumurtan çatlamışta olabilir dış gebelik geçiriyoda olabilirsin 1 haftalık hamilede olabilirsin dedi haftaya çarşamba gel dedi yeniden test yapalım dedi yumurta çatladığında değer yüksek çıkar mı öğrenmek istiyorum hepinize şimdiden teşekkürler......

slm arkadaşlar bende en son24 şubatta adet gördüm bu ay ilk defa çatlatma iğnesi oldum 11 martta. 12 martta ilişki oldu sadece,,normalde adetim benimde 28 gün sürer ve hiç sekmez, 22-23 martta olmam gerekiyordu bugün 3-4 gün geçmiş oldu.23 martta kan testi yaptırdım beta hcg 1.32 çıktı. eşim doktora sonuçları gösterdiğinden muhtemelen hamile değil ama pazartesi bi daha gelin adet olmazsa bakalım değerler yükselicekmi demiş. sorum şu kan testinde önce çıkmayıp sonra birden çıkabilir mi??? birde niye hamile değilsem sıfırlı bir değer değilde 1.32 çıktı acaba??? böyle bişi yaşayan varmı aranızda??? hamile değilsemde adet olamadığım için sıkıntıdayım.

Çatlatma iğnesi

Herkese merhaba,

Baktım tüm yazışmalar eski, umarım eskiden yazmış olan herkes bebeğine kavuşmuştur. Ben bu ay yumurta takibine başlamıştım. 30 haziran da çatlatma iğnesi yapıldı, 8 temmuz kontrole gittim yumurtan çatlamış dedi doktor herşey çok güzel dedi. Bugün yine kontrole gittim(15.07.11)hcg testi yaptık 0,27 çıktı :( ama doktorum daha erken bir vakit haftaya pazartesi salıya kadar adet olmazsan tekrar bakalım dedi... hayırlı umarım olur artık...
Ben şubat ayında maalesef bir düşük yaptım ondan sonra 2 ay rahim dinlenmeli dediler bekledim bu dönemde adet sürelerim uzadı 35-37 günlere çıktı. Düşükten sonra 34, 39, 37 ve 36 gün sonunda oldum. Bugünde 26ncı günüm, yani bakınca gerçekten daha çok erken. Psikolojik midir bilmiyorum ama erken olmasına rağmen 2-3 gündür yumurtalıklarımda ağrıyo sık sık. Acaba yumurta takibi sırasında yapılan iğne aldığım yumurtlatma ilacı..v.s. adet döngümü kısaltmış olabilir mi?(düşükten önce 28-31 gün arası idi)
Birde hcg en alt sınırı 0,100 benim değerim 0,27, acaba haftaya değerlerim artarda hamile olduğumu öğrenebilir miyim?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapmalıyım

merhabalar ben imge ben çatlatma iğnesini bu ayın 6 sında vurundum doktoruma gittim adet olmazsan test yaptır dedi benim adetime daha
10 gün var çatlatma iğnesini vurunduğum tarihle adet tarihim arasında 18 yada 19 gün oluyo acaba ne yapmalıyımbeni bilgilendirin tam olarak kaç gün sonra belli oluyo

merhabalar ben imge ben çatlatma iğnesini bu ayın 6 sında vurundum doktoruma gittim adet olmazsan test yaptır dedi benim adetime daha
10 gün var çatlatma iğnesini vurunduğum tarihle adet tarihim arasında 18 yada 19 gün oluyo acaba ne yapmalıyımbeni bilgilendirin tam olarak kaç gün sonra belli oluyo
canım adetinin geçmesini bekle bende vuruldum ayın 9 da ekimin bekliyorum inşallah ikimizde bebiş olu

Geri