Çatlatma iğnesinden sonra hamile kalanlar yoruma gelebilir misiniz?

  • Konbuyu başlatan bebeğimgelsin
  • Başlangıç tarihi
B

bebeğimgelsin

Forum Okuru
Çatlatma iğnesinden sonra hamile kalanlar yoruma gelebilir misiniz?

Çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar belirtileriniz melek kadınlar kulubü çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar forum'da.​

Kızlar daha evleneli 2 yıl oldu ve biz bebek istemeye karar vereli de 8 ay oldu. Bebeğimiz hiç olamadı düşük herhangi bir şey de yaşamadım. Yumurtalarım olgunlaşmıyormuş. Onun için yumurta büyütücü iğneler yazdı doktor. Her gün kendime vurdum doktor takibi ile yumurtalarım kimisi 18 kimisi 22 mm olmuştu ve çatlatma iğnesinden sonra da şuan 8 gün geçti. Çok midem bulanıyor ayrıca sanki bir halsizlik var neden olabilir. Çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar belirtileriniz neydi hamile kalan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Yaşadıklarım gebelik belirtisi olabilir mi?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Arkadaşım umarım istediğin şey gerçekleşir ve hamile kalmışsındır diye umut ediyorum. Durumunuzu yazmamışsın ama aşılama değil sanırım dimi? Çatlatma iğnesi sonrası cinsel birliktelik yaşadıktan sonra gebelik bekliyorsanız eğer üzerinden de 8 gün geçmiş henüz bence gebe kalmış olsan bile gebelik belirtileri bu kadar erken belirmez. Yani ilk gebelik belirtisi olarak adet gecikmesini baz alıyoruz arkadaşım. Bence bu durumu çok beklediğiniz için psikolojik de olabilir diye düşünüyorum. Yani moralini bozmak istemem tabii ama bence adet gecikmesinden sonra test yapmanı öneririm. İlk gebelik belirtisi çatlatma iğnesi olduktan 2 hafta sonra kadar yani adet gününüze denk gelir ki adet olmazsanız test yaparak hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Diğer belirtiler de genelde 6-7 haftalıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Sizin daha 8 gün geçmiş bu sürede eğer hamilelik oluştu ise ancak daha minik bebiş rahme yeni yerleşmiş olacaktır.

Canım sana faydalı olacak bir yazı bırakıyorum aşağıya. ''Çatlatma iğnesi yaptıranlar'' yazımızı inceleyerek detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

 
Üst