CC krem nedir?

BeyazMelek

Daimi Üye
CC krem nedir?
Bu konu; cc krem hakkında bilgi vermektedir

Kozmetik dünyası ard arda çıkardıkları yeni ürünlerle beğeni toplamaya devam ediyorlar. Kadınların güzelleşebilmek adına kozmetik ürünlerine yönelimlerindeki ciddi artışlar firmaları farklı arayışlara soktu. Güzelliğini korumak isteyen kadınlar için önce BB krem çıktı buna rakip olarakta CC krem üretildi. Siz bakımlı meleklerimiz için işte CC kremin özellikleri:

cc-krem-3d7.jpg

BB kremin geliştirilmiş ve etkisi arttırılmış hali olan bu kremin en ayırt edici özelliği daha hafif olması! Hafif olmasının getirdiği en mükemmel sonuç ise yağlı ciltlerin de rahatlıkla kullanabilmesi.

CC krem daha geniş bir renk skalası sunarak ten renginize en uyumlu kremi seçmenize olanak tanıyor.

Cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma konusunda çok daha etkili olan bu kremler, teninize de oldukça pürüzsüz bir görüm sağlıyor.

Güneş lekelerini kapatıcı özelliğinin yanı sıra, lekeleri tedavi etmeye de yardımcı oluyor.

İçeriğindeki C vitamini sayesinde cildiniz çok daha canlı görünüyor ve ürün, yaşlanma etkilerini geciktirme konusunda da BB kremlerden çok daha etkili.

Şimdilik yalnızca Uzakdoğu ve İngilterede satışa sunulan ve yakında Türkiye'ye gelmesi beklenen CC krem, Olay, Missha, Rachel K ve Chanel tarafından üretiliyor.

Artık kremlenme zamanımız geldi diye düşünüyorum:D:Dyaş itibariyle..Nedense bu günlerde krem konusuna pek merak sardım.Diğer markaları bilmem ama Chanel krem üretiyorsa en iyisidir derim:) Emeğine sağlık meleğim

Artık kremlenme zamanımız geldi diye düşünüyorum:D:Dyaş itibariyle..Nedense bu günlerde krem konusuna pek merak sardım.Diğer markaları bilmem ama Chanel krem üretiyorsa en iyisidir derim:) Emeğine sağlık meleğim
Bu takıntı ben de başladı sanıyordum :D:D Neutrogena kremlerinden aldım kırışmadan önlemek lazım :D:D

Geri