Etiketler:
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Cdye yazılan Aşk Hikayesi

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  yazılmış aşk hikayeleri kısa aşk hikayeleri Daha henüz 18 yaşındaydı,ama hayatının sonundaydı.Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı .Kahır içerisinde eve kapatmıştı kendisini.Sokağa çıkmıyordu .Annesi bir de kendisi o kadardı bütün hayatı..Bir gün fena halde sıkıldı,dayanamadı,attı kendini sokağa.Bir yığın vitrinin önünden geçti.Tam bir CD satan dükkanı geride bırakmıştı ki ,bir an durdu .Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar.

  Hani ilk bakışta aşk derler ya işte öyle takılıp kalmıştı . İçeri girdi. Kız gülümseyerek yanına geldi.." Nasıl yardımcı olabilirim size" dedi genç delikanlıya .Nasıl bir gülümsemeydi o. Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.. Kekeledi geveledi ,sonra "Evet " diyebildi.Rasgele bir CD'yi işaret ederek. "Evet ..Şu CD'yi bana sarar mısınız?" Kız CD'yi aldı içeri gitti.Az sonra paketlediği CD ile geri döndü.Aldı paketi çıktı dükkandan,evine döndü, açmadan dolabına attı.
  Ertesi sabah gene gitti aynı dükkana.Gene bir CD gösterdi kıza ,sardırdı,aldı eve getirdi, attı paketi dolabına yine açmadan…Günler hep alınıp sarılan CD'lerle geçti .Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu.Annesine açıldı sonunda.
  Annesi "git konuş oğlum ne var bunda" dedi.Ertesi sabah bütün cesaretini topladı.Erkenden dükkana gitti.Bir CD seçti. Kız gülerek aldı CD'yi arkaya gitti,paketlemeye.Kız içerdeyken bir kağıdın üzerine "sizinle bir gece çıkabilir miyiz?" diye yazdı.Altına telefon numarasını ekledi,notu kasanın yanına koydu gizlice.Sonra paketini alıp çıktı gene dükkandan.İki gün sonra evin telefonu çaldı.Anne açtı telefonu.CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan..Delikanlıyı istedi..notunu yeni bulmuştu da..
  Anne ağlıyordu."Duymadınız mı " dedi."Dün kaybettik oğlumu".
  Cenazeden birkaç gün sonra ,anne odasına girebildi sonunda oğlunun.Ortalığa çeki düzen vermeliydi.Dolabı açtı. Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü. Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.İçinde bir CD vardı, bir de minik not.
  "Merhaba.Sizi öyle tatlı buldum ki.Daha yakından tanımak istiyorum. Bir akşam birlikte çıkalım mı* Sevgiler …Jacelyn!." Anne bir paketi daha açtı.Onda da bir CD ve bir not vardı. Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin ,artık.Sevgiler.. Jacelyn!.
  Yani ;her şey bir anda yarım kalmıştı..
  Unutmayın. Düşündüğünüz şeyi mutlaka söyleyin.Birini seviyorsanız mutlaka söyleyin ona İçinizdekini söylemekten korkmayın.. Ve hemen söyleyin.Hemen .Çünkü; doğru zamanı bekler ve " işte tam sırası" dediğinizde bir de bakarsınız geç ve yarım kalmışsınız..
  Dostlarınıza ,sevdiklerinize ,ailenize ve sevdiğinizi söyleyemediğiniz herkese bugün den sonra söylemeye başlamalısınız onları sevdiğinizi ve önemsediğinizi. . Bir gün sonrasını garantileyemediğimiz bu yaşamda en güzel şey olan sevgi sözcüklerini sevdiklerimizden esirgememeliyiz..


  alıntı
   
 2. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: Cdye yazılan Aşk Hikayesi
  çok doğru ve çoookkkk güel çok hüüznlü bir yazı.. emeğine sağlık canım benim
   
 3. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Cdye yazılan Aşk Hikayesi
  teşekkür ederim canım sağol:kiss:
   
Cdye yazılan Aşk Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bir aşk hikayesi...

  bir aşk hikayesi...

  bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
 2. Aşk hikayesi

  Aşk hikayesi

  bir gece ansızın yolunu gözlüyorum K A D I N Gerçek bir aşk değil miydi o yüreğindeki? ...............!! El ele çıktığımız o yolculuk niye yarım kaldı sevgili? ..............!!! Dönüp giderken ardına, yüzüne yerleşen o ağır hüzünle el salladın yalnızca.Ağzımızı açıp tek kelime edememiştik nasıl olduysa... Bütün soğukluğuyla aramızda duran gizli bir güç, avuçlarıyla kapatmıştı sanki...
 3. Mükemmel bir aşk hikayesi…

  Mükemmel bir aşk hikayesi…

  mükemmel aşk hikayeleri Bir otobüs duraginda karsilasmislardi ilk kez…. Biri tipta okuyordu, öbürü mimarlikta. O ilk karsilasmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karsilasabilmek için, hep ayni saatte, ayni duraktan, ayni otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç… Birbirileriyle konusacak cesareti bulmalari biraz zaman aldi ama sonunda basrdilar. Ikisi de her sabah otobüse bindikleri...

Sayfayı Paylaş