1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cedya ateş boyu ve fotoğrafları var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merak ediyorum acaba Ceyda Ateş'in boyu kaç yani boy ölçüsü nedir ve bana son günlerde çekilmiş üç beş fotoğrafını sunmanız mümkün mü ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Ceyda Ateş 'in boyu 1.61 cm.dir.Yeni çekilmiş resimlerini de forumumuzun Ceyda Ateş 2011 Resimleri adlı konumuzda bulabilirsiniz.:)

Cedya ateş boyu ve fotoğrafları var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde saç boyama teknikleri var mı

Evde saç boyama teknikleri var mı

Evimde saçımı boyamak istiyorum, bunun kolay bir yolu yada tekniği var mı kızlar. Siz nasıl boyama yapıyorsunuz. Benim maddi durumum iyi değil ve ben kuaföre gidemiyorum. Neyi nasıl yapmalıyım ? Hangi boyaları kullanıyorsunuz ? Nelere dikkat ediyorsunuz ? Bunun bir tekniği var mı ? Sizler boyadığınızda güzel oluyor mu ? Hoş olmasada mecburen boyuyorum ama eksik bişeyler var diye düşünüyorum....
  2. Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Merhaba Kuzey Güney dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökşen Ateş Kimdir merak ediyorum bana mümkünse Gökşen Ateş biyografi bilgilerini yazar mısınız acaba?
  3. Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Kızlar Mesut Yar evlenmiş diyorlar ben onu evli sanıyordum da bir şaşırdım ki sormayın peki kimle evlendi Mesut Yar merak ettim acaba sitenizde Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı bakak da görek eşi güzelmi:)
  4. Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Kızlar Ceyhun Fersoyu sever misiniz bilmem ama ben çok tatlı ve sıradışı geliyor seviyorum yani:) Ve ayrıca sizlerin arasında Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bieln varsa bana yazmasını rica ediyorum.
  5. hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

hamile kalmak için ateş ölçme yöntemini deneyen var mı ??

bana yorum yapıcak birini rıyorum bu yöntemle hamile kalmış

Sayfayı Paylaş