1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz.

< Konu Resmi..>

Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız.

"Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    çehre yüz demek züğürt parasıs fukara anlamında yüz güzelliği yok
    ilk okulda gülçehre isimli bir arkadaşım vardı ismini cok severdim cehresi gül gibi demek

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anası kılıklı deyiminin anlamı ne

anası kılıklı deyiminin anlamı ne

yahu bana kaynanam anası kılıklı dedi araları pek iyi değil ama bu deyimin tam anlamı ne allaşkına küfür mü etti şimdi bana :S
  2. Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir

Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir

arkadaşlar ben dün bir deyim duydum ama tam olarak anlamını çıkaramadım acaba Büyüklük Göstermek Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa yazsın lütfen
  3. Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması Canı Çıkmak Ne Demek Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız .... Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.
  4. Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyimi Ne Demek Canını Vermenin Anlamı Sevgili melekler, en son paylaştığımız canını acıtmak deyiminin anlamı konusunun ardındna bu sayfamızda da Canını Vermek Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Canını Vermenin Anlamı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.. Can vermek; 1. Hiçbir şey esirgememek. 2. Bir şey uğrunda en değerli...
  5. Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Anlamı Cin Tutmak Deyimi Ne Demek Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz... Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir. Ne o...

Sayfayı Paylaş