çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..
tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek
Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı

Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor

Yapamıyorum…

Kaçtıkça sana ait olanlardan bir bakıyorum boğulmuşum yine sevginin içinde ve ağırlığını daha çok hissediyorum küçücük yüreğimin üstünde Nefes almak bile zor geliyor artık bana Gelme dedim ya bu kadar yüreğimin üstüne! Bitiyorum yavaş yavaş …

Gelme gelme

Hissediyor musun acaba bendeki bu yürek ağırlığını Neden hep unutmak istedikçe karşıma çıkıyorsun ki? Neden ağırlığın hiç hafiflemiyor? Neden ben sensiz yaşamayı başaramıyorum? Ve Neden bunları sana söyleyemiyorum? Çek artık sevgini yüreğimden ağır diyorum çok ağır

Anlamazsın ki sen bunları Sen gerçek sevgiyi yaşadın mı hiç? Bir yürekteki diğer bir yüreğin ne demek olduğunu bilir misin? Hiç benim yüreğimden görmek istedin mi kendini?
Bak! Geldin yine yüreğimin üstüne olanca ağırlığınla nefes alamıyorum Kalbim çarptıkça daha da ağırlaşıyorsun ve ben her çarpışta bir kez daha sessizce bitiyorum

Ve sana sesleniyorum gelme gelme
GELME!!!!!

Yâda beni boş ver sen tüm ağırlığınla gelmeye devam et ağırlığını hiç çekme yüreğimden
Hep orda kal…

Geri