çekilemeyen kopyalar..

sahtedüşler

Yeni Üye
Üye
çekilemeyen kopyalar..
Sınıfta bi kız vardı çok çalışkandı ben ingilizceyi hiç ama hiç sevmezdim sınav zamıanı gelincede hiç çalışazdım o kzdan hep yardım beklerdim o da yardım edecgine söz verirdi ama aynı şekilde bende ona sosyal dersinde kopya verirdim.Sınav zamnı gelir çatardı ama kız kagıttan kafasını kaldırmaya korkardı onun yüzünde 1 alırdım aynı şekilde sıra bana gelirdi sosyal sınavında o kalkmayan kafası hiç eyilmezdi bu defada ben sırf ona inat kaldırmzdım o da sosyaldan 1 i çakardı ama bu işten şanslı çıkan gene ben olurdum :dil: çünki ingilizce hoocası aynı zamanda türkçe hocasıydı benim türkçede iyiydi ordan torpil yapardı bana geçerdi ingilizce dersinden ama kız sınıfta kalmıştı benim yüzümden.....:puff:ÖZÜRDİLERİM ARKADAŞIMMM....

=) öyleleri herzaman vardır ama istediği zaman boynu kırılır bakmaktan istendiği zaman kapaklanır kağıdının üstüne,çok sinirlenirdim buna hala sinirleniorum =)

:hıms:Bizim sınıftada bir neslihan vardı aynı onla benim hakiye gibiymiş... :zuha::zuha::zuha::zuha::zuha:
nEslihan affet arkadaşım ama seni hiç sevmezdim.çok acayip hareketlerin vardı :):)

Geri